Trwa ładowanie...
Megafon.pl
władimir putin

Najgłośniejszy wywiad roku. Bezprecedensowy dokument "Oliver Stone vs Władimir Putin" niedługo w TV

4 września na antenie Canal+ odbędzie się premiera najgłośniejszej produkcji dokumentalnej roku - "Oliver Stone vs Władimir Putin".

Share
Najgłośniejszy wywiad roku. Bezprecedensowy dokument "Oliver Stone vs Władimir Putin" niedługo w TV
Źródło: Materiały prasowe, fot: oliver stone
d252edn

Przed kamerą spotykają się prezydent Rosji Władimir Putin, który w swoim kraju przez wielu postrzegany jest niemalże jak bóg i car, oraz Oliver Stone - czterokrotny zdobywca Oscara, jeden z najwybitniejszych reżyserów w historii kina.

"Oliver Stone vs Władimir Putin" to obraz prezydenta Rosji, jakiego Zachód dotąd nie widział. Produkcja ukazuje jego życie - począwszy od dzieciństwa w komunistycznym Związku Radzieckim, przez drogę do zdobycia władzy, aż do czasów współczesnych. Stone bez wahania zadaje prezydentowi niewygodne pytania o działalność wywiadowczą w KGB, sprawę Snowdena czy aktualną sytuację polityczną w Rosji. Porusza również temat relacji z Zachodem i Donaldem Trumpem oraz wojny w Syrii.

Realizacja bezprecedensowego materiału zajęła reżyserowi ponad dwa lata. Kilkanaście wciągających wywiadów z jednym najbardziej tajemniczych i kontrowersyjnych współczesnych polityków przedstawiono w czteroczęściowym serialu dokumentalnym. Premierowe emisje każdej z części w poniedziałki, od 4 września, o godz. 20:00 na Canal+.

d252edn

Podziel się opinią

Share
d252edn
d252edn