Trwa ładowanie...

Najsłynniejsze Francuzki świata w zwiastunie filmu ''Spódnice w górę!''

Share
Najsłynniejsze Francuzki świata w zwiastunie filmu ''Spódnice w górę!''
Źródło: Studio Munka-SFP
d32ut22

Best Film prezentuje zwiastun filmu "Spódnice w górę!" w którym główne role zagrały najsłynniejsze Francuzki świata – Vanessa Paradis, Laetitia Casta i Isabelle Adjani.

"Spódnice w górę!" to komedia stworzona przez kobiety, o kobietach – dla kobiet i dla mężczyzn, którzy ich pożądają. Duża dawka prawdziwej kobiecości, z jej wszystkimi niedoskonałościami jak w Bridget Jones, pełna babskiej solidarności rodem z Lejdis i łóżkowych przygód niczym Sex w wielkim mieście, okraszona zmysłowymi piosenkami Imany, a wszystko to w Paryżu – mieście mody i miłości.

Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy.

d32ut22

Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.

"Spódnice w górę" wejdą do kin 26 września.

d32ut22

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32ut22
d32ut22