Trwa ładowanie...
d1sfs7k

Nick Offerman i Kyle Gallner witają szczęście

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nick Offerman i Kyle Gallner witają szczęście
(materiał promocyjny)
d1sfs7k

Nick Offerman i Kyle Gallner zagrają w filmie "Welcome to Happiness" Olivera Thomsona.

Bohaterem obrazu będzie Woody Ward (Kyle Gallner), autor książek dla dzieci, który znajduje w swojej szafie sekretne drzwi, nieznane i nieodkryte nawet przez pisarza z bujną wyobraźnią.

Nick Offerman zagra Mosesa, który jest autorytetem dla Woody'ego oraz właścicielem jego mieszkania. Wkrótce Ward odkryje związek Mosesa z tajemniczymi drzwiami.

d1sfs7k

W obsadzie znaleźli się także Olivia Thirlby, Molly C. Quinn, Frances Conroy, Paget Brewster, Josh Brener oraz Brendan Sexton III.

Za kamerą stoi Oliver Thomson, który jest również autorem scenariusza. "Welcome to Happiness" to pierwsza produkcja studia Minutehand Pictures. Zdjęcia do filmu powstają obecnie w Los Angeles.

Kyle Gallner zagrał ostatnio w "Pięknych istotach" Richarda LaGravenese'a oraz w komediodramacie "Just Before I Go" Courteney Cox. W przyszłym roku 27-letniego aktora będzie można podziwiać w filmie akcji "American Sniper" Clinta Eastwooda.

Nicka Offermana można obecnie oglądać w komedii "22 Jump Street", która trafiła do polskich kin 13 czerwca. Wkrótce gwiazdora serialu "Parks and Recreation" będzie można podziwiać w melodramacie Terrence'a Malicka, "Knight of Cups".

d1sfs7k

Podziel się opinią

Share
d1sfs7k
d1sfs7k