Trwa ładowanie...
d2c9uxz

Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej? Komentarz Radosława Piwowarskiego

Radosław Piwowarski dementuje informację "Super Expressu" jakoby Jarosław Bieniuk sprzeciwiał się powstaniu filmu o jego zmarłej trzy lata temu partnerce. - To wakacyjna plotka - komentuje sprawę reżyser.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej? Komentarz Radosława Piwowarskiego
(Materiały prasowe)
d2c9uxz

Według „Super Expressu" Jarosław Bieniuk, partner zmarłej trzy lata temu aktorki Anny Przybylskiej, nie zgadza się na powstanie poświęconego jej filmu pt. "Gwiazda" z powodu zmian w scenariuszu, który dotyka ich relacji.

- Jarek Bieniuk nie był zachwycony tym, w jaki sposób zostały przedstawione początki Ani w show-biznesie. Nie chce, żeby ich dzieci zapamiętały mamę w taki sposób – miała powiedzieć gazecie anonimowa osoba.

- O sprawie dowiedziałem się z gazet. To jest wakacyjna plotka, zwykłe nieporozumienie - tak o zamieszaniu mówi Radosław Piwowarski.

Dystrybutor filmu również zaprzecza doniesienia "Super Expressu"

d2c9uxz

Reżyser potwierdza, że scenariusz jest już zamknięty, ale projekt wciąż wymaga wielu ustaleń. Wciąż nie ma wybranej aktorki do głównej roli. Planowany termin zdjęć to marzec przyszłego roku.

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Sławę przyniosła jej drugoplanowa rola policjantki Maryli w serialu „Złotopolscy”. Oprócz tego w jej filmografii znalazły się m.in. takie tytuły jak „Superprodukcja”, „Rh+”, „Dzień świra”, „Daleko od noszy” oraz „Złoty środek”. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku po długiej walce z nowotworem trzustki.

Anna Przybylska ONS.pl
Anna Przybylska
  Materiały prasowe

Jarosław Bieniuk o Annie Przybylskiej:

d2c9uxz

Podziel się opinią

Share

d2c9uxz

d2c9uxz