Trwa ładowanie...
jan komasa

Nie daj się wylogować z życia - zwiastun "Sali samobójców"

Share
Nie daj się wylogować z życia - zwiastun "Sali samobójców"
Źródło: ITI
d24boax

Końcówka roku przyniosła kolejną ciekawą premierę zwiastuna. Tym razem jest to pierwszy klip pokazujący polską produkcję „Sala samobójców”. Film reżyserowany przez Jana Komasę reprezentuje dość rzadko praktykowany wśród filmowców znad Wisły gatunek, jakim niewątpliwie jest thriller. Produkcja obfituje także w animowane wstawki. Zapraszamy do oglądania.

Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy i pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. „Ona” zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do „Sali samobójców”, miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze…

„Sala samobójców” to film Jana Komasy, jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia. Pierwszy raz udało się w Polsce stworzyć film, w którym wirtualny świat awatarów jest równie ważny, jak rzeczywista gra aktorów. Ponad rok powstawało animowane, drugie życie głównego bohatera – Dominika. Szokująca historia i genialne aktorstwo sprawiają, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach. „Sala samobójców” - film, który przekracza granice wyobraźni!

Twórcy reklamują swój film hasłami: Nick to nie imię. Świat to nie matrix. Życie to nie gra, nie daj się wylogować! „Salę samobójców” będziemy mogli oglądać już od 4 marca 2011.

d24boax

Podziel się opinią

Share
d24boax
d24boax