Trwa ładowanie...
d2ipae3

Nie żyje Billy Drago. Rolę w "Nietykalnych" wszyscy pamiętacie

Grał gangsterów, opryszków, ale widzowie szczególnie zapamiętali jego rolę Franka Nitti z "Nietykalnych". Billy Drago zmarł w wieku 73 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Billy Drago w "Nietykalnych".
Billy Drago w "Nietykalnych". (East News)
d2ipae3

Drago, jak donosi zagraniczna prasa, zmarł w poniedziałek, 24 czerwca. Jednak dopiero po kilku dniach wiadomość ta trafiła do mediów. Dowiedzieliśmy się też, co było przyczyną śmierci aktora. To komplikacje po udarze, który przeszedł jakiś czas temu. Drago miał 73 lata. O jego problemach ze zdrowiem wcześniej w ogóle nie było głośno.

Drago wielu widzów kojarzy z "Nietykalnych" Briana de Palmy. Ale aktor miał na koncie mnóstwo charakterystycznych ról. Był etatowym "czarnym charakterem". Mogliście zobaczyć go w takich filmach jak "Wzgórza mają oczy", "Łowca demonów", "Dzieci kukurydzy VIII: Geneza". Grywał też w serialach. Tu można wymienić choćby "Z archiwum X" i "Czarodziejki". W tym drugim serialu wcielał się w postać Barbasa, wystąpił w kilku odcinkach 3 sezonów produkcji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Max Wright, serialowy "tata Alfa" nie żyje

d2ipae3

O życiu prywatnym Drago nie było wiadomo zbyt wiele. Historie z jego życia nie trafiały do kolorowej prasy. A co ciekawe, Billy był nie tylko aktorem i producentem, ale też piosenkarzem (grał country), modelem i kaskaderem.

East News
d2ipae3

Podziel się opinią

Share

d2ipae3

d2ipae3