Trwa ładowanie...

Niepełnosprawni i seks wśród drzew

Niepełnosprawni i seks wśród drzewŹródło: ITI Cinema
d3y2f9d
d3y2f9d

Brett Ratner wykorzystał własne nietypowe doświadczenia erotyczne jako inspirację do nowego filmu.

Reżyser zrealizował krótkometrażowy obraz na potrzeby projektu "New York, I Love You". Film przedstawia historię miłości młodego mężczyzny i aktorki grającej rolę paralityczki.

- To mój najbardziej osobisty film - tłumaczy Ratner. - Ale kiedy przysłałem oryginalny, autobiograficzny scenariusz, producenci nie pozwolili mi go zrealizować. W pierwotnym zakończeniu dziewczyna jest kaleką i uprawia z bohaterem seks wisząc na drzewie w Central Parku.

d3y2f9d

Wszyscy byli przerażeni, więc zmieniłem scenariusz, żeby dziewczyna nie była kaleką, tylko aktorką udającą kalekę.

Okazało się, że kwestia niepełnosprawności nie była jedynym utrudnieniem podczas realizacji obrazu.

- Myślałem, że będzie łatwo - wspomina reżyser. - Idę do parku i wieszam na drzewie dziewczynę, która waży może 35 kilo. Niestety według prawa jeśli kręcisz film w Central Parku, nie wolno ci nawet dotknąć drzewa.

Nie mogliśmy nawet wejść na trawę. Więc ułożyliśmy sztuczną trawę w części parku pokrytej żwirem i, wierzcie lub nie, postawiliśmy tam własne drzewo sprowadzone z północy stanu. To był koszmar, bo wokół kręcili się strażnicy parku, pilnujący, żebyśmy nie złamali prawa.

Na projekt "New York, I Love You" złożyły się między innymi krótkometrażowe obrazy w reżyserii Natalie Portman, Fatiha Akina i Miry Nair. Film trafi na polski ekrany w styczniu 2010 roku.

d3y2f9d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y2f9d