Trwa ładowanie...

''Niezgodna'': Scenarzysta ''Kodu da Vinci'' dla młodzieży

Share
''Niezgodna'': Scenarzysta ''Kodu da Vinci'' dla młodzieży
d1bhl60

*Akiva Goldsman ("Kod da Vinci", "Piękny umysł", "Jestem legendą") zajmie się scenariuszem kontynuacji filmu "Niezgodna" - "Insurgent".*

Pierwszą wersję fabuły przygotował Brian Duffield. Goldsman naniesie konieczne poprawki. Czasu ma mało, gdyż początek zdjęć zaplanowano już na wiosnę, a premierę na 20 marca 2015 roku. Produkcja nie ma jeszcze reżysera - w grudniu ze stanowiska tego zrezygnował twórca "Niezgodnej" Neil Burger.

W planach jest też realizacja trzeciego filmu - "Allegiant". Premiera przewidziana jest na 18 marca 2016 roku.

d1bhl60

Przypomnijmy, że cykl powstaje w oparciu o książkową serię Veroniki Roth. Główną bohaterką jest szesnastoletnia Tris Prior (Shailene Woodley), której przyszło dorastać w społeczeństwie podzielonym na pięć frakcji. Dziewczyna nie pasuje do żadnej z grup, przez co grozi jej wielkie niebezpieczeństwo. Tris to jednak twarda nastolatka, która łatwo się nie poddaje.

Ekranizacja pierwszego tomu, "Niezgodnej", ma zadebiutować na polskich ekranach już 4 kwietnia. W boku Shailene Woodley pojawią się m.in. Theo James, Kate Winslet, Miles Teller, Jai Courtney, Ashley Judd, Tony Goldwyn, Ray Stevenson i Maggie Q.

Akiva Goldsman będzie w najbliższych tygodniach zajęty również innymi zadaniami. W lutym pochłonie go promocja własnego debiutu reżyserskiego, filmu fantasy "Zimowa opowieść".

d1bhl60
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bhl60
d1bhl60