Trwa ładowanie...

''Noe: Wybrany przez Boga'' oraz ''Grand Budapest Hotel'' na ekranach kin sieci Multikino

''Noe: Wybrany przez Boga'' oraz ''Grand Budapest Hotel'' na ekranach kin sieci MultikinoŹródło: UIP
d11h3fz
d11h3fz

Już 28 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo najnowszy film Darrena Aronofsky’ego („Czarny łabędź”) pt.: „Noe: Wybrany przez Boga” oraz „Grand Budapest Hotel” Wesa Andersona („Genialny klan”) z imponującą obsadą.

Zainspirowany biblijną historią o sile ducha, poświęceniu i nadziei, Darren Aronofsky („Czarny łabędź”) przekłada na język filmu swoją osobistą wizję opowieści o Noem. Russell Crowe wciela się w niej w postać człowieka, który został wybrany do podjęcia wielkiej misji uratowania rodzaju ludzkiego oraz zwierząt przed apokaliptycznym potopem, który ma zniszczyć zepsuty świat.

Zwiastun filmu:

Noe: Wybrany przez Boga” jest jednocześnie oszałamiającą wizualnie przygodą, która podejmuje towarzyszące człowiekowi od zarania dziejów tematy dobra i zła, zniszczenia i miłosierdzia, nadziei oraz rodziny. W obsadzie filmu znaleźli się także m.in.: Jennifer Connelly („Piękny umysł”), Ray Winstone („Infiltracja”) i Anthony Hopkins („Milczenie owiec”).

d11h3fz

Druga propozycja to „Grand Budapest Hotel”, czyli najnowszy film Wesa Andersona, łączącego magię z realizmem, twórcy „Genialnego klanu” i „Moonrise Kingdom. Kochanków z księżyca”. Film przedstawia niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.

Zwiastun filmu:

W fenomenalnej obsadzie aktorskiej zobaczymy m.in.: Ralpha Fiennesa („Lista Schindlera”), F. Murraya Abrahama („Amadeusz”), Mathieu Amalrica („Wenus w futrze”), Adriena Brody’ego („Pianista”), Willema Dafoe („Pianista”), Billa Murraya („Między słowami”) i Edwarda Nortona („Podziemny krąg”).

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

d11h3fz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11h3fz