Trwa ładowanie...
d4bw9p6

Nowe gwiazdy Baza Luhrmanna

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe gwiazdy Baza Luhrmanna
(mat. dystrybutora)
d4bw9p6

Do przodu posuwają się prace nad najnowszym projektem Baza Luhrmanna - serialem "The Get Down". Reżyser znalazł aktorów do głównych ról.

Akcja produkcji osadzona jest w Nowym Jorku pod koniec lat 70. XX wieku. Głównymi bohaterami są nastolatkowie z Bronksu. Dookoła rozbrzmiewa coraz więcej nowej, alternatywnej muzyki, ale na ulicach panuje przemoc.

Luhrmann zaprosił na plan młodych aktorów, dla których serial może stać się początkiem kariery. Tremaine Brown Jr. zagra Boo-Boo, chłopaka wyjątkowo dojrzałego na swój wiek. Justice Smith wcieli się w Ezekiela, który marzy o wielkiej karierze. W obsadzie znaleźli się również Shameik Moore - jako Shaolin Fantastic, nieokiełznane i nieco ekscentryczne dziecko ulicy, oraz Skylan Brooks - jako Ra-Ra, lojalny i szanowany przyjaciel i brat.

d4bw9p6

Luhrmann na pomysł "The Get Down" wpadł już 10 lat temu. Projekt spodobał się szefostwu platformy Netflix. Twórca wyreżyseruje dwa pierwsze oraz ostatni odcinek. Pomogą mu jego żona Catherine Martin, projektantka kostiumów, a także Paul Watters, Thomas Kelly, Stephen Adley Guirgis i Marney Hochman.

Netflix zamówił 13 odcinków. Premiera zapowiedziana została na przyszły rok.

d4bw9p6

Podziel się opinią

Share

d4bw9p6

d4bw9p6