Trwa ładowanie...
d2herhm

Nowy fragment "1917". Niesamowita scena ucieczki nakręcona na jednym ujęciu [WIDEO]

Universal Pictures udostępniło fragment nadchodzącego filmu "1917", który już dziś nazywany jest najlepszą produkcją wojenną od czasu "Szeregowca Ryana". A może nawet lepszą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zapowiada się filmowe arcydzieło
Zapowiada się filmowe arcydzieło (Materiały prasowe)
d2herhm

Do sieci trafił fragment najnowszego filmu zdobywcy Oscara Sama Mendesa.

"1917" opowiada historię dwóch brytyjskich szeregowców: Schofielda i Perry'ego, którzy u schyłku I wojny światowej otrzymują ryzykowną misję. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Na szali leży życie 1,6 tys. żołnierzy, w tym brata Schofielda.

Trwający niespełna 2 min klip przedstawia fragment sceny, w której grany przez George'a MacKaya Schofield biegnie nocą pod ostrzałem wśród ruin i zgliszczy. Wszystko został nakręcone na jednym ujęciu. Zobaczcie:

"1917" wejdzie do kin 25 grudnia, jednak w listopadzie Universal Pictures zorganizowało specjalny pokaz dla dziennikarzy, którzy zasypali Twittera hurraoptymistycznymi reakcjami. Arcydzieło było odmieniane przez wszystkie przypadki.

d2herhm

Mówi się, że Sam Mendes i jego film są faworytami przyszłorocznych Oscarów. Przypomnijmy, że reżyser "1917" został uhonorowany złotą statuetką w 2000 r. za "American Beauty". Na razie "1917" zdobyło 3 nominacje do Złotych Globów w kategoriach najlepszy dramat, reżyser i muzyka.

W obsadzie "1917" zobaczymy Deana-Charlesa Chapmana i George'a MacKaya. Oprócz nich na ekranie pojawią się m.in. Richard Madden, Colin Firth, Andrew Scott i Benedict Cumberbatch.

Polska premiera dopiero 24 stycznia 2020 r. "1917" wprowadzi na ekrany Monolith Films.

Materiały prasowe
d2herhm

Podziel się opinią

Share

d2herhm

d2herhm