Trwa ładowanie...
dvd
19-04-2011 16:13

''Och, Karol 2'' już wkrótce na DVD i Blu-ray

''Och, Karol 2'' już wkrótce na DVD i Blu-rayŹródło: Galapagos Films
drbzav2
drbzav2

Już 27 maja na sklepowe półki trafią płyty DVD i Blu-ray z najbardziej kasowym przebojem pierwszego półrocza 2011 roku - komedii "Och, Karol 2". Film, który miał swoją premierę 21 stycznia, do tej pory obejrzało 1,7 miliona widzów. Do dzisiaj jest niekwestionowanym liderem Box office.

- Spodziewam się ogromnego sukcesu na rynku nośników Blu-ray i DVD, bo film cieszył się nieprawdopodobną popularnością w kinach - mówi producent „Och, Karol 2Tadeusz Lampka. - To komedia skierowana do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Mimo iż traktuje o seksie i relacjach damsko-męskich, jest dla każdego. Podoba się 15-latkom, bawi ich starsze rodzeństwo, mamy i babcie.

- „Och Karol 2” to dowcipna i błyskotliwa komedia, zrealizowana z rozmachem i finezją, którą docenili polscy widzowie. Karol ma słabość do pięknych kobiet, Producent zaś rękę do kasowych superprodukcji. Wierzymy, że wydanie w formatach Blu-ray i DVD powtórzy sukces kinowy – powiedział Andrzej Łudziński, Prezes oraz Dyrektor Generalny Galapagos Films. Galapagos Films jest wyłącznym wydawcą i dystrybutorem Och Karol 2 na płytach DVD i Blu-Ray, na terenie Polski.

Obraz powstał na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej i Piotra Wereśniaka. Reżyserii podjął się Piotr Wereśniak, autor scenariusza kultowego „Kilera” oraz współtwórca popularnych seriali „Na dobre i na złe”, „M jak miłość” i „Kryminalni”.

drbzav2

Główne role w „Och, Karol 2” zagrali najpopularniejsi polscy aktorzy. W postać tytułową wcielił się Piotr Adamczyk. Obok niego w obsadzie komedii znaleźli się: Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Jan Frycz, Krzysztof Stelmaszyk, Emilia Komarnicka, Andrzej Zieliński, Rafał Rutkowski, Anna Samusionek, Wiktor Zborowski, Tamara Arciuch, Antoni Królikowski, Andżelika Piechowiak, Marek Barbasiewicz, Ewa Kasprzyk, Maria Góralczyk, Katarzyna Figura, Magdalena Mielcarz, Grzegorz Halama i Jan Piechociński, odtwórca tytułowej roli w oryginalnym filmie „Och, Karol” z 1985 roku.

** [

FILM.WP.PL NA TWOJEJ ŚCIANIE. DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )**

drbzav2

** [

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZIŚ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )**

** [

MINĘŁO PONAD 20 LAT. ZOBACZ DZIŚ AKTORÓW Z ''I KTO TO MÓWI'' ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )*
*
[

NATASZA URBAŃSKA SZOKUJE STROJEM NA WIZJI! ]( http://teleshow.wp.pl/natasza-urbanska-szokuje-strojem-6021653568488065g )**

** [

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU" ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )**

drbzav2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drbzav2