Trwa ładowanie...

Octopus Film Festival 2019 wyciąga swoje macki!

Najbardziej nieokrzesany festiwal filmowy w Polsce powraca na tereny stoczni gdańskiej! Uwaga, karnety na wydarzenie rozeszły się w rekordowym tempie. Sprzedaż biletów na pojedyncze dni rusza niebawem!

Octopus Film Festival 2019 wyciąga swoje macki!Źródło: Facebook.com
d333vjk
d333vjk

Na pięć dni, między 7 a 11 sierpnia, Stocznia Gdańska ponownie zamieni się w wielkie kino. Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji Octopus nie zaoferuje Wam czerwonych dywanów, ale wspólne oglądanie fascynujących filmów gatunkowych i wielką filmową przygodę! W programie znajdzie się ponad trzydzieści filmów gatunkowych z różnych dekad i stron świata, kilka specjalnych pokazów odbywających się w najmniej spodziewanych miejscach miasta i połączonych z niezwykłymi imprezami w klimacie wyświetlanych tytułów, a także spotkania z gośćmi festiwalu.

Jakby tego było mało – po seansach przyjdzie czas na imprezy w industrialnych klimatach gdańskiej stoczni. Wszystko to sprawi, że Octopus Film Festival 2019 będzie prawdziwą ucztą dla miłośników kina gatunkowego.

Co ciekawe, to właśnie na Octopusie zobaczymy film "Mowa Ptaków", który został odrzucony z konkursu w Gdyni.

d333vjk

Hitem tej edycji festiwalu będzie z pewnością spotkanie na scienie dwóchlegend: Krystyny Czubówny i Tomasza Knapika, którzy będą czytać dialogi z "Pulp Fiction". Bilety na pojedyncze dni juz wkrótce w sprzedaży! (ZOBACZ TUTAJ)

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
d333vjk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d333vjk