Trwa ładowanie...
du4z3s4
Aktualności

''Oficer Blart 2'': Kevin James znalazł towarzystwo

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Oficer Blart 2'': Kevin James znalazł towarzystwo
du4z3s4

David Henrie, Eduardo Verastegui, Nicholas Turturro, Gary Valentine oraz Molly Shannon i Raini Rodriguez zagrają u boku * w kontynuacji komedii "Oficer Blart".*

Film z 2009 roku przedstawiał historię tytułowego Paula Blarta (w tej roli Kevin James), zawziętego i zdeterminowanego strażnika centrum handlowego, który wypowiada wojnę przestępcom planującym obrabować jego miejsce pracy. Projekt zrealizowany za 26 milionów dolarów zarobił w samych Stanach Zjednoczonych aż 146 milionów, co skłoniło szefów Sony Pictures do podjęcia decyzji o nakręceniu sequela.

David Henrie zagra Lane'a, czarującego sprzedawcę, w którym córka Blarta, Maya, się zakochała. Eduardo Verastegui sportretuje właściciela hotelu w Vegas, który padł ofiarą napadu. Nicholas Turturro wcieli się w w konkurującego z głównym bohaterem ochroniarza. Gary Valentine natomiast zagra zaprzyjaźnionego z Blartem strażnika ochrony. Raini Rodriguez negocjuje warunki ponownego wcielenia się w Mayę.

W sequelu w roli głównej ponownie wystąpi James, który wraz z Nickiem Bakayem napisał scenariusz. Trwają poszukiwania reżysera.

du4z3s4

Podziel się opinią

Share
du4z3s4
du4z3s4