Trwa ładowanie...

Ojciec Macaulay Culkina odpowiedzialny za śmierć partnerki? "Zmusił ją do zmiany testamentu i zagłodził na śmierć"

Kolejny skandal w rodzinie Culkinów. Po narkotykowych problemach i licznych wybrykach Macaulay Culkina, znanego z tytułowej roli w hicie "Kevin sam w domu", uwagę mediów przykuł jego ojciec. Kit Culkin został oskarżony o zmuszenie życiowej partnerki do zmiany testamanetu i doprowadzenie do jej śmierci.

Ojciec Macaulay Culkina odpowiedzialny za śmierć partnerki? "Zmusił ją do zmiany testamentu i zagłodził na śmierć"Źródło: instagram.com/macaulayculkin1980
d3pbjy4
d3pbjy4

Kit Culkin od 22 lat żył u boku Jeanette Krylowski w jej domu w Oregonie. Z tego związku nie była zadowolona córka kobiety, która po niedawnej śmierci matki nie ma wątpliwości, że 72-letni konkubent ma jej krew na rękach.

- W akcie zgonu mojej matki napisano, że przyczyną śmierci był "brak prawidłowego rozwoju", co oznacza, że przestała jeść – powiedziała Thalia Baker Fuchs, córka Jeanette serwisowi RadarOnline.

Kobieta utrzymuje, że Culkin nie dbał o jej matkę, która z powodu postępującej demencji nie pamiętała o konieczności wykonywania podstawowych czynności. Fuchs podkreśla, że przez ostatnie 5 lat policja interweniowała 15 razy, sprawdzając, czy z jej matką jest wszystko w porządku.

d3pbjy4

Zdaniem córki zmarłej kobiety Culkin wraz ze swoją młodszą siostrą, Bonie Bedelią (aktorka znana z dwóch części "Szklanej pułapki"), zmusił w kwietniu 2015 r. Jeanette do zmiany treści testamentu. Nowy zapis sprawił, że dom w Oregonie stał się własnością rodzeństwa, o czym córka dowiedziała się dopiero po fakcie.

Kit Culkin, ojciec ośmiorga dzieci, w latach 60. próbował swoich sił w filmie. Zagrał epizodzik w "West Side Story" i niewielką rolę w "Hamlecie". W latach 80. i 90. był menadżerem swoich synów: Macaulaya, Kierana i Rory'ego. W 1995 r. rozstał się z ich matką i związał z Jeanette Krylowski. Jej córka ujawniła, że mimo wspólnie spędzonych 22 lat, Kit Culkin nie pojawił się na pogrzebie partnerki.

#dziejesiewkulturze: gwiazda filmu ''Kevin sam w domu'' znowu szaleje

d3pbjy4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pbjy4