Trwa ładowanie...

Olga Bołądź prosi fanów o pieniądze. Reżyseruje swój pierwszy film

Aktorka postanowiła spróbować swych sił za kamerą. Właśnie kręci krótkometrażowy film. Ale by go ukończyć, potrzebuje wsparcia finansowego.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Aktorka chce rozwijać się zawodowo. Potrzebuje do tego pieniędzy
Aktorka chce rozwijać się zawodowo. Potrzebuje do tego pieniędzyŹródło: East News, Fot: VIPHOTO
d2keqbj

Film nosi tytuł "Alicja i Żabka". "Proszę was o wsparcie filmu o dziewczynce, która ma 14 lat i mimo wszystko próbuje decydować o sobie" – napisała na Facebooku Bołądź. A na stronie zbiórki czytamy: "Chodzi o aborcję - trudny temat, na który nie ma jednej odpowiedzi, a pewnie żadna nie jest dobra. Wszystko zależy od człowieka i od jego decyzji. Ale czy może być ona samodzielna?".

Wygląda na to, że film Bołądź poruszać będzie kontrowersyjny temat. Być może stanie się ważnym głosem w gorącej dyskusji? Aby tak się stało, musi najpierw powstać. A do tego potrzebne są pieniądze. Aktorka postanowiła poprosić o nie internautów.

Kariera Bołądź jest imponująca. Aktorka często gra w filmach Patryka Vegi, które szturmem podbijają polską publiczność. Na planie jednego z nich poznała Sebastiana Fabijańskiego, swojego narzeczonego. Niedawno para wzięła kredyt na nowe mieszkanie. Magazyn "Party" donosił, że zamieszkają w dwupoziomowym apartamencie na warszawskim Wilanowie. Muszą jednak poczekać, aż się wybuduje.

d2keqbj

Ta kosztowna inwestycja pochłonęła pewnie sporą część ich pieniędzy. Teraz Bołądź potrzebuje wsparcia przy realizacji swojego debiutu reżyserskiego.

Film zapowiada się bardzo ciekawie. Ma już swój kolorowy zwiastun:

Gwiazda zbierze potrzebne fundusze?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2keqbj

Podziel się opinią

Share
d2keqbj
d2keqbj