Trwa ładowanie...

Olga Bołądź z główną rolą w filmie ''Słaba płeć?''

Olga Bołądź z główną rolą w filmie ''Słaba płeć?''
dltb23b

9 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Słaba płeć?" z Olgą Bołądź w roli głównej.

Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu - kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy - użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia - udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka - silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta.

Scenariusz na podstawie powieści "Suka" Katarzyny Grygi napisali Hanna Węsierska, Wojciech Pałys i Katarzyna Gryga. Za reżyserię odpowiada Krzysztof Lang.

W obsadzie znaleźli się także Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Marcin Korcz, Katarzyna Figura, Piotr Głowacki i Marian Dziędziel.

Premierę zaplanowano na 8 stycznia 2016 roku.

dltb23b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dltb23b