Trwa ładowanie...
d4n94gm

Oscarowe emocje z Objazdowym Kinem Visa

Produkcje walczące o nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz gorące polskie nowości, m.in. „Pitbull. Ostatni pies” i „Kobieta sukcesu” - to hity kolejnej odsłony Objazdowego Kina Visa. Oscarowa trasa startuje 2 marca i poprowadzi m.in. przez Kujawy, Pomorze i Mazury. W sumie odwiedzimy aż 22 miejscowości, wśród nich Strzelce Opolskie, Nidzicę i Szczytno.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Objazdowe Kino Visa
Objazdowe Kino Visa (Materiały prasowe)
d4n94gm

Początek miesiąca to kumulacja filmowych wrażeń. 4 marca w ręce twórców trafią najważniejsze nagrody branży filmowej, Oscary. Widzowie z miejscowości, w których na co dzień nie ma kina, również znajdą się w centrum filmowych zdarzeń. Wszyscy, którzy zdecydują się wziąć w nich udział, przy płatności kartą Visa otrzymają 50% zniżki na bilety oraz Zestawy oscarowe w barku kinowym. Co istotne, kupno jednego biletu stanie się przepustką do obejrzenia dwóch tytułów kandydujących do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Pierwszy z nich „Twój Vincent” walczy o zwycięstwo w kategorii Najlepszy film animowany. Polsko-brytyjska produkcja została nazwana przez krytyków filmowym rękodziełem. Dzięki pracy 125 zawodowych malarzy świat znany z obrazów van Gogha udało się przenieść na wielki ekran. Drugi tytuł „Kształt wody” to zdecydowany faworyt w oscarowej rywalizacji. Film Guillermo del Toro otrzymał najwięcej w tym roku, bo aż 13 nominacji (w tym dla Najlepszego filmu i Najlepszego reżysera).

Marcowy repertuar Kina Visa nie zawiedzie widzów, czekających na nowe polskie produkcje. Już 8 marca, jednocześnie z ogólnopolską premierą, w repertuarze Kina Visa zagości „Kobieta sukcesu”. W roli głównej zobaczymy Agnieszkę Więdłochę. Natomiast 15 marca uwagę skoncentruje na sobie „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy takich filmów jak „Psy” czy „Jack Strong”. Na ekranie obok oficera Despero, czyli Marcina Dorocińskiego, m.in. Iza Kuna, Marian Dziędziel i Zbigniew Zamachowski. W filmie wystąpi też piosenkarka Dorota Rabczewska, znana szerzej jako Doda.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Nie zabraknie również filmów dla najmłodszych, którzy mogą wybrać się na animowaną ekranizację bajki Munro Leafa „Fernando” (do wyboru projekcje w 2D i 3D). Na nieco starszych kinomanów czeka film „Cudowny chłopak”. To wzruszające kino familijne opowiadające o tym, jak trudno oswoić inność (ta produkcja rywalizuje o Oscara w kategorii Najlepsza charakteryzacja i fryzury).

d4n94gm

Objazdowe Kino Visa to również wyjątkowe doznania pozafilmowe – w trasę zabieramy kopię statuetki Oscara. *Widzowie będą mogli poczuć się jak gwiazdy pozujące do zdjęć z najważniejszą nagrodą filmową. *

W repertuarze pozostaje „Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska” i „Podatek od miłości”. Na późnowieczornych seansach Kina Visa nie zabraknie także „Nowej odsłony Greya” Jamesa Foley’a i „Kobiet mafii” najnowszego filmu Patryka Vegi.

Bilety dostępne w kasach kina oraz internetowej przedsprzedaży. Więcej informacji o repertuarze na stronie: www.KinoVisa.pl. Tam też lista odwiedzanych miejscowości razem z kalendarzem projekcji.

Przyjdź do Objazdowego Kina Visa i stań się częścią filmowej przygody!

d4n94gm

Podziel się opinią

Share
d4n94gm
d4n94gm