Trwa ładowanie...
d3vrkzy

Oscary 2011: Ruszył nasz specjalny Serwis Oscarowy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oscary 2011: Ruszył nasz specjalny Serwis Oscarowy
(AFP)
d3vrkzy

Na tydzień przed wręczeniem statuetek złotego rycerza za rok 2010 w Serwisie Filmowym Wirtualnej Polski ruszył * poświęcony najważniejszemu filmowemu wydarzeniu roku. Nasi czytelnicy mogą już teraz przyznać własne statuetki nominowanym filmom.*

W noc przyznania nagród, z 27 na 28 lutego 2011 roku redakcja Serwisu Filmowego, specjalnie dla Was, przeprowadzi relacje na żywo z całej ceremonii. Możecie spodziewać się sporej dawki najświeższych informacji, w miarę możliwości okraszonej znośną dozą redakcyjnego humoru. Na bieżąco uzupełniana lista nagrodzonych i komentarze „na żywo” pozwolą cieszyć się ceremonią widzom, którzy nie będą mogli oglądać jej przed telewizorami.


Czytelnicy serwisu filmowego już teraz mogą spróbować swoich sił w przewidywaniu tegorocznych laureatów najbardziej prestiżowej nagrody filmowej świata. Na stronie ** przygotowaliśmy dla Was pełną listę nominowanych, na której możecie wybrać swoich faworytów w dziewięciu najważniejszych kategoriach: Najlepszy Film, Najlepszy Aktor, Najlepsza Aktorka, Najlepszy Aktor w roli drugoplanowej, Najlepsza Aktorka w roli drugoplanowej, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Scenariusz Oryginalny, Najlepszy Scenariusz Adaptowany oraz Najlepszy Film Animowany.

d3vrkzy

Spragnionych rywalizacji czytelników uspokajamy – na Oscarowej stronie będzie można sprawdzić jak typowali inni i już po rozdaniu napawać się satysfakcją z trafniejszego od nich obstawiania. Zapraszamy też klientów serwisów bukmacherskich, którzy będą mogli porównać swoje typy, z przewidywaniami naszych czytelników.

Na ** znajdziecie też na bieżąco aktualizowane informacje z tygodnia poprzedzającego rozdanie, a po samej ceremonii galerie zdjęciowe – laureatów oraz przeróżnych osobliwości, zabawnych incydentów i innych zdjęć, które wywołają na Waszych twarzach szeroki uśmiech.

Wchodźcie na stronę i głosujcie! Macie czas do rozpoczęcia gali, czyli godziny 2:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek z 27 na 28 lutego!

** [

JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ POSTACIE Z "KEVINA" ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-dzis-wygladaja-bohaterowie-kevina-6025276617331841g )**

d3vrkzy

**[

WALDUŚ Z "KIEPSKICH" WZIĄŁ ŚLUB! FOTO! ]( http://teleshow.wp.pl/swiat-wedlug-kiepskich-waldus-sie-ozenil-6026602722247809g )**

d3vrkzy

Podziel się opinią

Share

d3vrkzy

d3vrkzy