Trwa ładowanie...

Oscary 2012: Wybierz z nami laureatów nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej!

Share
Oscary 2012: Wybierz z nami laureatów nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej!
Źródło: AFP
dz2vib9

Na trzy tygodnie przed wręczeniem statuetek złotego rycerza za rok 2011 w Serwisie Filmowym Wirtualnej Polski ruszył specjalny serwis poświęcony najważniejszemu filmowemu wydarzeniu roku. Nasi czytelnicy już teraz mogą przyznać Oscary nominowanym filmom.

W noc przyznania nagród, z 26 na 27 lutego 2012 roku redakcja Serwisu Filmowego, specjalnie dla Was, przeprowadzi relacje na żywo z całej ceremonii. Możecie spodziewać się sporej dawki najświeższych informacji, w miarę możliwości okraszonej znośną dozą redakcyjnego humoru. Na bieżąco uzupełniana lista nagrodzonych i komentarze „na żywo” pozwolą cieszyć się ceremonią widzom, którzy nie będą mogli oglądać jej przed telewizorami.


Czytelnicy serwisu filmowego już teraz mogą spróbować swoich sił w przewidywaniu tegorocznych laureatów najbardziej prestiżowej nagrody filmowej świata. Na stronie ** przygotowaliśmy dla Was pełną listę nominowanych, na której możecie wybrać swoich faworytów w dziewięciu najważniejszych kategoriach: Najlepszy Film, Najlepszy Aktor, Najlepsza Aktorka, Najlepszy Aktor w roli drugoplanowej, Najlepsza Aktorka w roli drugoplanowej, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Scenariusz Oryginalny, Najlepszy Scenariusz Adaptowany oraz Najlepszy Film Animowany.


Spragnionych rywalizacji czytelników uspokajamy – na Oscarowej stronie będzie można sprawdzić ** i już po rozdaniu napawać się satysfakcją z trafniejszego od nich obstawiania. Zapraszamy też klientów serwisów bukmacherskich, którzy będą mogli porównać swoje typy, z przewidywaniami naszych czytelników.

dz2vib9

Na naszej stronie Oscarowej znajdziecie też na bieżąco aktualizowane informacje pojawiające się w dniach poprzedzających galę rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, a po samej ceremonii galerie zdjęciowe – laureatów oraz przeróżnych osobliwości, zabawnych incydentów i innych zdjęć, które wywołają na Waszych twarzach szeroki uśmiech.

* - wchodźcie na stronę i głosujcie! Macie czas do rozpoczęcia gali, czyli godziny 2:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek z 26 na 27 lutego!*

dz2vib9

Podziel się opinią

Share
dz2vib9
dz2vib9