Trwa ładowanie...
oscary
28-02-2016 18:28

Oscary 2016: Internauci WP już przyznali Oscary

Oscary 2016: Internauci WP już przyznali Oscary
d2gb0nv

Zanim w poniedziałkowy poranek dowiecie się, w czyje ręce powędrowały Oscary podczas 88. gali ich wręczenia (zapraszamy na ), zobaczcie jaki byłby werdykt, gdyby zamiast Amerykańskiej Akademii Filmowej tę najbardziej prestiżową nagrodę filmową na świecie wręczali internauci WP.PL! Możecie to sprawdzić .

Od miesiąca na stronie oscary.wp.pl trwało głosowanie, w którym wybieraliście artystów, waszym zdaniem, najbardziej zasługujących na Złotą Statuetkę. Głosowanie możliwe było w jedensatu kategoriach: Najlepszy film, Najlepszy aktor, Najlepsza aktorka, Najlepszy aktor w roli drugoplanowej, Najlepsza aktorka w roli drugoplanowej, Najlepszy reżyser, Najlepszy scenariusz oryginalny, Najlepszy scenariusz adaptowany, Najlepszy film animowany, Najlepszy film nieanglojęzyczny oraz Najlepsze zdjęcia.

W niedzielę 28 lutego o godzinie 18:00 zakończyliśmy głosowanie. Filmy i artyści, którzy zebrali najwięcej głosów, zostali oznaczeni czerwonymi statuetkami Oscara. O tym, ile z waszych typów pokryło się z werdyktami członków Amerykańskiej Akademii Filmowej dowiecie się w poniedziałkowy poranek, kiedy na stronie pojawią się odpowiadające faktycznym zwycięzcom Złote Statuetki.


Który film zyskał miano najlepszego waszym zdaniem? Tego dowiecie się wchodząc na naszą .

Specjalnie dla tych, którzy nie mogą oglądać oscarowej gali w TV przeprowadzimy . Zapraszamy już dziś w nocy!

d2gb0nv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gb0nv