Trwa ładowanie...
igrzyska śmierci
11-09-2014 09:03

Ostateczny plakat "Igrzysk śmierci" już w sieci

Ostateczny plakat "Igrzysk śmierci" już w sieci
d3twbfd
d3twbfd

Producenci przedstawili fanom ostateczną wersję plakatu, a także kolejny krótki trailer filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1".

Grafika przedstawia Katniss (Jennifer Lawrence) na tle płonących symboli doskonale znanych już fanom cyklu. Wideo przypomina, że "niszczy nas to, co najbardziej kochamy" i już za kilka dni zobaczymy dłuższą wersję zwiastuna. Odliczanie trwa. Zarówno plakat, jak i teaser można zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy, że w filmie zobaczymy prawdziwą plejadę gwiazd. Grają m.in. Liam Hemsworth, Natalie Dormer, Elden Henson, Evan Ross, Mahershala Ali, Wes Chatham, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Jena Malone, Philip Seymour Hoffman, Julianne Moore i Donald Sutherland. Za kamerą stanął Francis Lawrence.

Dzieło jest kontynuacją dwóch wcześniejszych obrazów z serii, "Igrzysk śmierci" (2012) oraz "Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia" (2013), i powstało w oparciu o trzeci tom literackiej serii Suzanne Collins, "Kosogłos". Opowieść została podzielona na dwie części. Premiera pierwszej zapowiedziana została na 21 listopada bieżącego roku. Druga do kin trafi w 2015 roku.

d3twbfd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3twbfd