Trwa ładowanie...
d22w55b

Ostateczny plakat "Igrzysk śmierci" już w sieci

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostateczny plakat "Igrzysk śmierci" już w sieci
d22w55b

Producenci przedstawili fanom ostateczną wersję plakatu, a także kolejny krótki trailer filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1".

Grafika przedstawia Katniss (Jennifer Lawrence) na tle płonących symboli doskonale znanych już fanom cyklu. Wideo przypomina, że "niszczy nas to, co najbardziej kochamy" i już za kilka dni zobaczymy dłuższą wersję zwiastuna. Odliczanie trwa. Zarówno plakat, jak i teaser można zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy, że w filmie zobaczymy prawdziwą plejadę gwiazd. Grają m.in. Liam Hemsworth, Natalie Dormer, Elden Henson, Evan Ross, Mahershala Ali, Wes Chatham, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Jena Malone, Philip Seymour Hoffman, Julianne Moore i Donald Sutherland. Za kamerą stanął Francis Lawrence.

Dzieło jest kontynuacją dwóch wcześniejszych obrazów z serii, "Igrzysk śmierci" (2012) oraz "Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia" (2013), i powstało w oparciu o trzeci tom literackiej serii Suzanne Collins, "Kosogłos". Opowieść została podzielona na dwie części. Premiera pierwszej zapowiedziana została na 21 listopada bieżącego roku. Druga do kin trafi w 2015 roku.

d22w55b

Podziel się opinią

Share

d22w55b

d22w55b