Trwa ładowanie...
dcim6d8

''Pan'': Hugh Jackman zgolił włosy dla roli

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Pan'': Hugh Jackman zgolił włosy dla roli
(mat. dystrybutora)
dcim6d8

Kojarzony głównie z rolą kędzierzawego Wolverine'a z serii filmów "X-Men" Hugh Jackman zaszokował wszystkich, publikując na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcie w chwilę po wizycie u fryzjera. Na rzeczonej fotografii aktor jest całkowicie łysy.

W pierwszej chwili obserwujący gwiazdora fani pomyśleli, że nagła zmiana wizerunku może mieć związek z nawracającym nowotworem skóry aktora, jednak co bardziej spostrzegawczy zauważyli, że Jackman podpisał wrzucone przez siebie selfie słowami "Narodziny Czarnobrodego".

Tym samym artysta uciął wszelkie potencjalne spekulacje, wskazując powód dla którego przeszedł tak niespodziewane przeobrażenie. Chodzi oczywiście o rolę w najbliższym projekcie z jego udziałem - nowej i nieco mroczniejszej wersji przygód Piotrusia Pana, w której* Hugh Jackman wcielać się będzie w słynnego pirata*.

dcim6d8

"Pan" opowiadać będzie historię osieroconego chłopca, który trafia do magicznej krainy Nibylandii. Tam zostaje wybawcą lokalnych mieszkańców oraz przywódcą buntu skierowanego przeciwko złym piratom, dowodzonym właśnie przez Czarnobrodego. W filmie nie zabraknie też młodego kapitana Haka, w którego wcieli się znany z filmu "Tron: Dziedzictwo" Garett Hedlund.

Pierwotnie rolę Czarnobrodego miał zagrać Javier Bardem, ale nie zgodził się na obcięcie włosów, rezygnując z wielomilionowego kontraktu.

Film w reżyserii Joe Wrighta ("Duma i uprzedzenie", "Pokuta") zadebiutuje na ekranach kin 17 lipca 2015 roku.

dcim6d8

Podziel się opinią

Share
dcim6d8
dcim6d8