Trwa ładowanie...
pani z przedszkola

"Pani z przedszkola": Dziewczynka, która zagrała... Krzysia

Share
"Pani z przedszkola": Dziewczynka, która zagrała... Krzysia
Źródło: Facebook
d3tson6

W kinach i na Youtube już setki tysięcy osób miało okazję obejrzeć zwiastun *"Pani z przedszkola", a w nim uroczego malucha, poddawanego rygorystycznej "musztrze" babci – Krystyny Jandy. Mało kto domyśla się jednak, że rezolutnego przedszkolaka zagrała osoba płci przeciwnej. Oto niezwykła historia Indii Dudek, dziewczynki, która – w pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji komedii twórcy wielokrotnie nagrodzonej "Obławy" – zagrała… Krzysia*

"India zrobiła ten film" – mówi Marcin Krzyształowicz. „A dlaczego dziewczynka gra chłopca? Bo ma w sobie to cudowne odklejenie, magiczną osobność, której nie da się zagrać. Nie mogłem nie skorzystać z tego waloru” – dodaje.

„Zdjęcia w przedszkolu były nieprawdopodobne” – opowiada Agata Kulesza. „Mieliśmy tam stadko trzyletnich dzieci, które w grupie są naprawdę zdumiewające. To był samograj. Można było postawić kamerę i filmować do woli, bo tyle się tam działo. Od radosnych śmiechów, po zbiorową histerię. Wszystkie te dzieci, a między nimi India Dudek, nasz planowy skarb – dziewczynka, która zagrała rolę Krzysia. Fenomenalnie zresztą.”

d3tson6

„Myślę, że wszyscy zrobiliśmy na niej duże wrażenie. Rozczuliła mnie bardzo, gdy przechodziła obok kiosku i na wystawie zobaczyła gazetę, w której byłam na okładce. Powiedziała wtedy do mamy: ‘Mamusiu zobacz, tam jest moja Agata. Musimy to kupić. Ona oszaleje, jak zobaczy, że jest w gazecie’. To było takie wspaniałe” – wzrusza się Kulesza.

Pani z przedszkola w kinach od 25 grudnia 2014

d3tson6

Podziel się opinią

Share
d3tson6
d3tson6