Trwa ładowanie...
d3rdyy4

Paranormal Activity 4

Najnowsze informacje
2.7
(12 głosów)
Oceń:
d3rdyy4

„Paranormal Activity 4” to amerykański horror z 2012 roku w reżyserii Ariela Schulmana i Henry’ego Joosta. Scenariusz napisał Christopher Landon, a za produkcję odpowiadają Oren Peli, Jason Blum i Steven Schneider. Film jest dystrybuowany na świecie przez Paramount Pictures, a w Polsce przez UIP.

„Paranormal Activity” to seria horrorów realizowanych w stylu paradokumentu. Wcześniejsze produkcje spotkały się ze świetnym przyjęciem publiczności i zainkasowały łącznie 600 000 milionów dolarów przy niewielkim budżecie. Czwarta część jest kontynuacją „Paranormal Activity 2” i czwartym z kolei obrazem filmowej serii.

Spokój w podmiejskim domu jest tylko pozorny. Minęło 6 lat od chwili, gdy w niewytłumaczalny sposób z tego domu zniknęli jego mieszkańcy. Ale przekleństwo, ciążące nad okolicą, nie zniknęło wraz z nimi. Oto nowa historia i nowa rodzina, prowadząca normalne życie. Tyle tylko, że ich nowi sąsiedzi są jacyś… inni. W dodatku od czasu, gdy się wprowadzili, zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Ale to, że światła się zapalają i gasną, że słychać jakieś dziwne odgłosy, to nic. Bo dopiero kiedy nadchodzi noc budzą się prawdziwe demony.

W filmie „Paranormal Activity 4” w rolach głównych wystąpili: Katie Featherston jako Katie, Kathryn Newton jako Alice, Brady Allen jako Robbie, Aiden Lovekamp jako Wyatt, Matt Shively jako Alex, Molly Ephraim jako Ali Rey.

Paranormal Activity 4
Tytuł oryginalny

Paranormal Activity 4

Gatunek

horror

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

19.10.2012

Czas trwania

95 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rdyy4
d3rdyy4
d3rdyy4