ycipk-w3dv4w

Patryk Vega ma inne nazwisko. Mało kto o tym wiedział

Patryk Vega ostatnio sporo namieszał. Wszystko za sprawą nowego filmu "Polityka", który tak hucznie zapowiada. Przy okazji wyszło też, jak naprawdę nazywa się kontrowersyjny reżyser.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Vega może jeszcze sporo namieszać
Patryk Vega może jeszcze sporo namieszać (East News, Fot: East News)
ycipk-w3dv4w

"Polityka" może sporo namieszać. Patryk Vega intensywnie pracuje nad kolejnym filmem, o którym mówią dosłownie wszyscy. Raz na jakiś czas reżyser publikuje zdjęcia aktorów oraz fragmenty filmu. Jedno jest pewne. Jeszcze bardzo długo będzie głośno o tej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Patryk Vega odpowiada Bartłomiejowi Misiewiczowi: "Misiu, premiera "Polityki" i tak nastąpi"

ycipk-w3dv4w

Najwięcej emocji budzą fragmenty związane z Bartłomiejem Misiewiczem. A 12 lipca adwokat Misiewicza Zbigniew Krüger złożył pozew przeciwko Patrykowi Vedze.

- Żądana kwota zadośćuczynienia to 1 milion złotych - potwierdził Krüger w oświadczeniu dla redakcji WP Film. - Potwierdzam, że żądamy także wycięcia scen, które w sposób najbardziej rażący naruszają dobra osobiste pana Misiewicza: sceny zażywania narkotyków, brania łapówek czy romansu z postacią wzorowaną na Antonim Macierewiczu.

Na temat filmu wypowiedział się sam Bartłomiej Misiewicz, który nie przebierał w słowach. - Sceny z filmu, które opublikował pan Vega są dla mnie niesmaczne i żenujące - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Dodał także: - Wszelkie twierdzenia o rzekomym wyciągnięciu mnie z aresztu przez polityków są wyrazem oderwania od rzeczywistości, ale jeśli ktoś wstydzi się swojego nazwiska to może też żyć w świecie fantazji i wyobraźni.

ycipk-w3dv4w

Tym samym wyszło na jaw, że Patryk Vega to tak naprawdę Patryk Krzemieniecki. Widzieliście o tym?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-w3dv4w

ycipk-w3dv4w
ycipk-w3dv4w