Trwa ładowanie...

Patryk Vega pokazał teaserowy plakat promujący film "Kobiety mafii". "Grafik płakał jak wycinał"

Patryk Vega na swoim Facebooku pokazał plakat promujący "Kobiety mafii". Pod postem reżysera natychmiast pojawiła się fala krytyki. Na co zwrócili uwagę internauci?
Share
Vega pokazał plakat "Kobiety mafii".
Vega pokazał plakat "Kobiety mafii".Źródło: East News
d2yf8kq

"Kobiety mafii" to kolejny kolejny film Patryka Vegi, który może powtórzyć komercyjny sukces. Od samego początku produkcja budzi mnóstwo kontrowersji. Zaczynając od promocji filmu, aż po obsadę aktorską.

Patryk Vega na swoim oficjalnym profilu pokazał teaserowy plakat, który promuje film. Internauci błyskawicznie zareagowali na post i nie pozostawili suchej nitki na graficznej obróbce plakatu.

Pod wpisem reżysera wybuchła prawdziwa burza. Internauci zarzucają, że praca wykonana jest nieprofesjonalnie i ma mnóstwo niedociągnięć.

d2yf8kq

- Beznadziejny. Wygląda jak robiony w GIMPie przez gimnazjalistę z 1 klasy. Widać, że się nie postaraliście. Wszystko na szybko. Jedna wielka wydmuszka.
- To serio jest oficjalny profil Vegi? Plakat niezłe g*wno.
- Grafik płakał, jak wycinał. Panie Patryku, niech Pan zleca prace graficzne profesjonalistom, a nie osobom, które nie potrafią prawidłowo użyć Pen Toola. Proszę wspomnieć grafikowi, że jest taka magiczna opcja po zaznaczeniu obiektu jak Select>Modify> [na przykład] Feather ... Przecież to kpina.

Film pojwi się w kinach 23 lutego. Jedno jest pewne, plakat spełnił jedno z zadań promocji i przyciagnął uwagę odbiorców.

Jak oceniacie testowy plakat nowej produkcji Vegi?

d2yf8kq

Podziel się opinią

Share
d2yf8kq
d2yf8kq