Trwa ładowanie...
d4b4n6l

Peter Dinklage z "Gry o tron" w nowym zwiastunie "Rememory"

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Rememory" z udziałem Petera Dinklage'a oraz zmarłego w zeszłym roku Antona Yelchina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Plakat "Rememory"
Plakat "Rememory" (Materiały prasowe)
d4b4n6l

Punktem wyjścia historii przedstawionej w "Rememory" będzie tajemnicza śmierć pewnego profesora. Mężczyzna umiera dzień przed ogłoszeniem swojego rewolucyjnego odkrycia. Jego żona (Catherine O'Hara) znajduje urządzenie, które nagrywa i odtwarza wspomnienia. Wspólnie z przyjacielem (Peter Dinklage) postanawia za pomocą dziwnego wynalazku rozwiązać zagadkę śmierci ukochanego.

Reżyserią zajął się Mark Palansky. W obsadzie znaleźli się też Julia Ormond, Martin Donovan, Henry, Ian Cusick i Evelyne Brochu. Na ekranie mamy zobaczyć również tragicznie zmarłego Antona Yelchina. 27-letni aktor zginął w czerwcu ubiegłego roku, przygnieciony przez własny samochód, który stoczył się z podjazdu.

Zobacz zwiastun "Rememory":

Wideo przybliża nieco mechanizm działania tajemniczego urządzenia do nagrywania wspomnień. Wygląda też na to, że w produkcji będzie jeszcze więcej sekretów.

d4b4n6l

Peter Dinklage znany jest najbardziej z serialu "Gra o tron", z kolei Catherine O'Harę ostatnio można było oglądać w "Pan i pani Kiler".

Zobacz też: twórcy "Gry o tron" ujawnili sekret? Sprawdź tę wskazówkę

d4b4n6l

Podziel się opinią

Share

d4b4n6l

d4b4n6l