Trwa ładowanie...

''Pięćdziesiąt twarzy Greya'': James Foley chce spotkać pana Greya

Share
''Pięćdziesiąt twarzy Greya'': James Foley chce spotkać pana Greya
d3wvzg9

James Foley, który ostatnio pracował przy serialu "House of Cards", jest głównym kandydatem do roli reżysera sequela filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

Studio Universal nie podpisało jeszcze umowy z Foleyem, ale ma on ponoć największe szanse na otrzymanie takiej propozycji.

Przypomnijmy, że Sam Taylor-Johnson, reżyserka pierwszej części, już jakiś czas temu zapowiedziała, że nie będzie dalej pracować przy serii opartej na trylogii E.L. James. - Kręcenie "Pięćdziesięciu twarzy Greya" było pełną wrażeń, niesamowitą przygodą, za którą jestem bardzo wdzięczna - pisała w oświadczeniu. - Dziękuję wytwórni Universal. Bardzo związałam się z obsadą i ekipą, szczególnie z Dakotą i Jamiem. Chociaż nie wrócę za kamerę sequeli, życzę sukcesów tym, którzy podejmą się ekscytującego wyzwania realizacji kolejnych produkcji.

d3wvzg9

Jamie Dornan i Dakota Johnson mają powrócić do swoich kreacji. Scenariusz pisze Niall Leonard, a produkcją kierują E.L. James, Michael De Luca i Dana Brunetti. Zdjęcia mają ruszyć w pierwszym kwartale 2016 roku, a premiera powinna odbyć się 14 lutego 2017.

Przypomnijmy, że "Pięćdziesiąt twarzy Greya" opisuje związek pomiędzy absolwentką uniwersytetu, Anastasią (Dakota Johnson), a biznesmenem Christianem Greyem (Jamie Dornan). Film miał premierę 13 lutego.

Literacką trylogię "Greya" uzupełniają "Ciemniejsza strona Greya" i "Nowe oblicze Greya".

d3wvzg9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wvzg9
d3wvzg9