Trwa ładowanie...

"Pięćdziesiąt twarzy Greya": Tydzień z najgorętszą premierą roku

Share
"Pięćdziesiąt twarzy Greya": Tydzień z najgorętszą premierą roku
Źródło: East
d5cgek8

Zbliżająca się premiera filmu *"Pięćdziesiąt twarzy Greya" – jest okazją do cyklu wyjątkowych spotkań związanych z filmem. Dystrybutor – United International Pictures oraz Sadyba Best Mall zapraszają na spotkania, które odbędą się codziennie od 6 do 12 lutego w godzinach 19:00 – 20:30 w Centrum Handlowym Sadyba Best Mall.*

Program:

6 lutego, 19:00
Krytyk i dziennikarz filmowy Wojciech Orliński przybliży historię filmów z pieprzykiem. Opowie o fenomenie kina erotycznego, jego gigantycznej popularności w czasach, gdy ekranem zawładnęły seksbomby takie jak Marilyn Monroe czy Sophia Loren, oraz o powrocie popularności gatunku wraz z premierą „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

7 lutego, 19:00
Dziennikarka Anna Dziewit i psycholog Maria Rotkiel opowiedzą o przyczynach międzynarodowego fenomenu (ponad 100 milionów sprzedanych egzemplarzy) powieści E.L. James i o jego wpływie na kulturę i… sypialnię.

d5cgek8

8 lutego,19:00
„Pięćdziesiąt twarzy Greya” w gwiazdorskiej obsadzie. Dorota Stalińska i Małgorzata Potocka przeczytają wybrane fragmenty powieści. Christian Grey widziany oczami kobiet…

9 lutego, 19:00
Popularna stylistka Ewelina Rydzyńska zaprasza na warsztaty, podczas których opowie o tym, co zrobić, by wyglądać sexy niezależnie od wieku i okoliczności.

10 lutego, 19:00
Zmysłowa uczta dla słuchaczy. Piękne aktorki Maria Konarowska i Agata Nizińska przeczytają fragmenty powieści. Nie zabraknie dyskusji i anegdot związanych z książką i filmem.

11 lutego, 19:00
Christian Grey bez tajemnic. Szefowa fan klubu „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, Magdalena Rodasik, zdradzi wszystkie sekrety namiętnego milionera.

d5cgek8

12 lutego, 19:00
Na czerwonym dywanie z gwiazdami filmu. Redaktor naczelna portalu „Na końcu czerwonego dywanu”, Ewa Wojciechowska, podzieli się ze słuchaczami najnowszymi plotkami na temat aktorów i produkcji filmu. Tego wieczoru w kinie Cinema City Sadyba odbędzie się uroczysta premiera najbardziej oczekiwanego filmu roku.

Każdy, kto odwiedzi Sadyba Best Mall i posłucha naszych gości, ma okazję wygrać zaproszenie na premierę, a także inne nagrody związane z filmem. Imprezy poprowadzą redaktorzy – Dorota Malesa i Piotr Szygalski.

„Pięćdziesiąt twarzy Greya” zadebiutuje w kinach 13 lutego. Film jest ekranizacją największego bestsellera wydawniczego ostatnich lat. Książka „Pięćdziesiąt twarzy Greya” uznawana jest za najszybciej sprzedającą się w historii literatury. Do dziś serię kupiło ponad 100 milionów osób na całym świecie, została przetłumaczona na 52 języki. W rolach głównych zobaczymy Dakotę Johnson i Jamiego Dornana. Za reżyserię odpowiada Sam Taylor-Johnson.

d5cgek8

Podziel się opinią

Share
d5cgek8
d5cgek8