"Piękna i Bestia" – pojawił się kolejny zwiastun. Emma Watson zachwyci widzów

"Piękna i Bestia" – pojawił się kolejny zwiastun. Emma Watson zachwyci widzów

Disney opublikował finalny zwiastun głośno zapowiadanej produkcji „Piękna i Bestia” w reżyserii Billa Condona. Aktorska wersja kultowej baśni to jedna z najmocniej wyczekiwanych premier tego roku. W rolach głównych zobaczymy Dana Stevensa oraz Emmę Stone.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

„Piękna i Bestia” to kolejna po „Kopciuszku” i „Księdze Dżungli” aktorska wersja dawnych animowanych klasyków Disneya. Premiera obrazu zapowiadana jest od dłuższego czasu i wiele wskazuje na to, że produkcja może przyciągnąć do kin prawdziwe tłumy. Zachęcająco wygląda kolejny zwiastun dzieła, który w poniedziałek pojawił się w sieci. Ponad dwuminutowe wideo zapowiada wielkie widowisko.

„Piękna i Bestia” opowiada historię pięknej młodej dziewczyny, która chcąc uratować swojego ojca, staje się więźniem w zamczysku zamieszkiwanym przez strasznego potwora. Mimo początkowej niechęci do gospodarza, główna bohaterka zaczyna z czasem oswajać się z wizją życia w jego posiadłości. Bella zaprzyjaźnia się z zaczarowaną służbą Bestii. Wkrótce odkrywa, że monstrum jest tak naprawdę eleganckim księciem.

W rolach głównych występują Emma Stone i Dan Stevens. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się m.in. Luke Evans, Stanley Tucci, Ewan McGregor i Josh Gad.

Światowa premiera „Pięknej i Bestii” przewidziana jest na 15 marca. W Polsce film wejdzie na ekrany dwa dni później.

Materiały prasowe
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.