Trwa ładowanie...
d2unute

Piękność jak ze starego fresku! Emma Stone nową muzą Woody'ego Allena.

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piękność jak ze starego fresku! Emma Stone nową muzą Woody'ego Allena.
(mat. dystrybutora)
d2unute

„Prawdziwą magią w naszym filmie jest miłość” – deklaruje nowa muza Woody’ego Allena, Emma Stone. W „Magii w blasku księżyca”, najnowszej komedii reżysera, nominowana do Złotego Globu aktorka zagrała tajemniczą kobietę-medium. Jak 25-letnia piękność rodem z Arizony poradzi sobie w kontaktach z duchami i romansach z Colinem Firthem, przekonamy się 22 sierpnia.

Emma Stone z miejsca podbiła serca wszystkich twórców „Magii w blasku księżyca”. „Wnosiła na plan zdjęciowy mnóstwo energii. Ona ma optymistyczną naturę i umiejętność zjednywania sobie ludzi. Wszyscy ją uwielbiali” – mówi laureat Oscara, Colin Firth, a wtórują mu pozostali członkowie ekipy „Magii”. „Woody poprosił mnie, żebym sfotografował ją tak, żeby wydobyć w filmie całe jej piękno i mam nadzieję, że mi się to udało” – tłumaczy operator Darius Khondji. – „Emma roztacza naturalny blask – to kombinacja koloru jej skóry, oczu i włosów, ale przede wszystkim odpowiedzialny jest za to talent, z jakim zagrała swoją postać. Zainspirowała mnie do tego, by oświetlić i ukazać ją w filmie właśnie w taki sposób.” „To cudowna dziewczyna, a w ‘Magii’ wygląda jakby zeszła ze starego fresku” – dodaje inny z
aktorów, Hamish Linklater.

Sam Allen tak opowiada o współpracy z aktorką. „Nie widziałem żadnego z filmów, w których zagrała. Nie to, że były one złe. Po prostu były skierowane do innej, młodszej widowni i nie interesowały mnie. Jednak pewnego razu, gdy z nudów przełączałem kanały w telewizji, zobaczyłem ją na ekranie. Film nie był dla mnie, ale osoba Emmy przykuła moją uwagę. Pomyślałem sobie: ‘Boże, jaka ona jest piękna’. I jakiś czas po tym rozmawiając z reżyserką castingową – Juliet Taylor, wspomniałem o tym zdarzeniu. Juliet zapewniła mnie, że to nie tylko piękna osoba, ale i bardzo dobra aktorka. Nasze pierwsze spotkanie odbyło się chwilę później. Znów byłem oczarowany!”

Czar rzucony przez Stone na jednego z najsłynniejszych filmowców świata nadal trwa. Po romantycznej komedii „Magia w blasku księżyca”, która w polskich kinach zagości 22 sierpnia, gwiazda wystąpi również w kolejnym, niezatytułowanym jeszcze filmie nowojorskiego reżysera. Fabuła nie została póki co ujawniona, ale zdjęcia trwają od początku lipca. A wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że oto jesteśmy świadkami narodzin nowej, kolejnej po Penelope Cruz i Scarlett Johansson, pięknej muzy Mistrza.

"Magia w blasku księżyca" w kinach od 22 sierpnia 2014

d2unute

Podziel się opinią

Share

d2unute

d2unute