Trwa ładowanie...

Piękność jak ze starego fresku! Emma Stone nową muzą Woody'ego Allena.

Share
Piękność jak ze starego fresku! Emma Stone nową muzą Woody'ego Allena.
Źródło: mat. dystrybutora
d3uhszc

„Prawdziwą magią w naszym filmie jest miłość” – deklaruje nowa muza Woody’ego Allena, Emma Stone. W „Magii w blasku księżyca”, najnowszej komedii reżysera, nominowana do Złotego Globu aktorka zagrała tajemniczą kobietę-medium. Jak 25-letnia piękność rodem z Arizony poradzi sobie w kontaktach z duchami i romansach z Colinem Firthem, przekonamy się 22 sierpnia.

Emma Stone z miejsca podbiła serca wszystkich twórców „Magii w blasku księżyca”. „Wnosiła na plan zdjęciowy mnóstwo energii. Ona ma optymistyczną naturę i umiejętność zjednywania sobie ludzi. Wszyscy ją uwielbiali” – mówi laureat Oscara, Colin Firth, a wtórują mu pozostali członkowie ekipy „Magii”. „Woody poprosił mnie, żebym sfotografował ją tak, żeby wydobyć w filmie całe jej piękno i mam nadzieję, że mi się to udało” – tłumaczy operator Darius Khondji. – „Emma roztacza naturalny blask – to kombinacja koloru jej skóry, oczu i włosów, ale przede wszystkim odpowiedzialny jest za to talent, z jakim zagrała swoją postać. Zainspirowała mnie do tego, by oświetlić i ukazać ją w filmie właśnie w taki sposób.” „To cudowna dziewczyna, a w ‘Magii’ wygląda jakby zeszła ze starego fresku” – dodaje inny z
aktorów, Hamish Linklater.

Sam Allen tak opowiada o współpracy z aktorką. „Nie widziałem żadnego z filmów, w których zagrała. Nie to, że były one złe. Po prostu były skierowane do innej, młodszej widowni i nie interesowały mnie. Jednak pewnego razu, gdy z nudów przełączałem kanały w telewizji, zobaczyłem ją na ekranie. Film nie był dla mnie, ale osoba Emmy przykuła moją uwagę. Pomyślałem sobie: ‘Boże, jaka ona jest piękna’. I jakiś czas po tym rozmawiając z reżyserką castingową – Juliet Taylor, wspomniałem o tym zdarzeniu. Juliet zapewniła mnie, że to nie tylko piękna osoba, ale i bardzo dobra aktorka. Nasze pierwsze spotkanie odbyło się chwilę później. Znów byłem oczarowany!”

Czar rzucony przez Stone na jednego z najsłynniejszych filmowców świata nadal trwa. Po romantycznej komedii „Magia w blasku księżyca”, która w polskich kinach zagości 22 sierpnia, gwiazda wystąpi również w kolejnym, niezatytułowanym jeszcze filmie nowojorskiego reżysera. Fabuła nie została póki co ujawniona, ale zdjęcia trwają od początku lipca. A wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że oto jesteśmy świadkami narodzin nowej, kolejnej po Penelope Cruz i Scarlett Johansson, pięknej muzy Mistrza.

"Magia w blasku księżyca" w kinach od 22 sierpnia 2014

d3uhszc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uhszc
d3uhszc