Trwa ładowanie...

Pierce Brosnan i Maryl Streep wystąpią w kontynuacji hitu! "Mamma Mia" wraca po 10 latach

Aktor potwierdził, że wystąpi w sequelu przeboju "Mamma Mia". Podobno znów będzie tańczył i śpiewał.

Share
Pierce Brosnan i Maryl Streep wystąpią w kontynuacji hitu! "Mamma Mia" wraca po 10 latach
Źródło: Facebook.com
d1x5c6a

Nowy obraz będzie nosił tytuł "Mamma Mia: Here We Go Again!". W kontynuacji hitu z 2008 roku wykorzystane zostaną hity kwartetu ABBA, jednak nie te same, które słyszeliśmy w pierwszej części. Muzyczna produkcja zagości na ekranach 20 lipca 2018 roku.

Pierce Brosnan poinformował na Instagramie, że zagra w nadchodzącej produkcji, zamieszczając zdjęcie z Meryl Streep na plaży w Kalokairi.

Spodziewane jest, że cała obsada - czyli także Meryl Streep, Amanda Seyfried, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Julie Walters i Christine Baranski - wróci na plan.

d1x5c6a

Oparty na twórczości zespołu ABBA musical "Mamma Mia!" gościł w polskich kinach w sierpniu 2008 roku. Obraz zarobił w samych tylko Stanach Zjednoczonych ponad 144 miliony dolarów, a na całym świecie ponad 600 milionów.

Bohaterką obrazu opartego na scenicznym spektaklu o tym samym tytule jest wychowana przez samotną matkę panna młoda. Dziewczyna chcąc poznać swojego biologicznego ojca zaprasza trzech potencjalnych tatusiów na wesele. Pomysł rodzi naturalnie rozmaite konflikty. Rodzinne perypetie przeplatają przeboje szwedzkiego zespołu jak "Dancing Queen," "Take a Chance on Me" czy "The Winner Takes It All".

Pierce Brosnan ostatnio zagrał w serialu AMC, "Syn". W Polsce cykl od 11 maja emituje AMC Polska.

Mamma Mia Facebook.com
Mamma Mia Źródło: Facebook.com
Mamma Mia Facebook.com
Mamma Mia Źródło: Facebook.com
d1x5c6a

Podziel się opinią

Share
d1x5c6a
d1x5c6a