Trwa ładowanie...
selena gomez

Pierwszy wywiad Seleny Gomez po transplantacji nerek. Gwiazda nie kryje łez

Selena Gomez udzieliła pierwszego wywiadu po przeszczepie nerek. W zapowiedzi rozmowy wideo gwiazda nie kryje łez. Fani artystki są zaniepokojeni jej stanem. Na ostatnich zdjęciach wygląda na wychudzoną.

Share
Pierwszy wywiad Seleny Gomez po transplantacji nerek. Gwiazda nie kryje łez
Źródło: East News
dow93ei

U Seleny Gomez w 2015 r. zdiagnozowano toczeń, chorobę autoimmunologiczną, która doprowadza do zaburzeń układu odpornościowego. Dla ogólnej poprawy zdrowia konieczny był przeszczep - blisko połowa osób cierpiących na toczeń ma problemy z nerkami. Dawczynią była jej przyjaciółka Francią Raisa, o czym można było się dowiedzieć z Instagramu artystki.

- Było już po moich nerkach. Nie chciałam prosić nikogo o pomoc, ale ona sama się zgodziła i zrobiła to - powiedziała Selena Gomez w rozmowie z "Today".

Gwiazda schudła przez ostatnie cztery miesiące ponad 13,5 kg. Najnowsze zdjęcia z jej wizyty w Nowym Jorku nie pozostawiają wątpliwości, że 25-latka jest bardzo chuda, co w jej przypadku budzi zrozumiały niepokój.

dow93ei

Operacja powiodła się, jednak Gomez zamiast przybierać na wadze – niknie w oczach. Zdaniem dietetyków to groźny objaw, gdyż osoby po przeszczepie nerki w większości wypadków walczą z nadwagą.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 mln singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, "Revival", miał premierę w 2015 r. Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii "Sąsiedzi 2" oraz obrazie "The Fundamentals of Caring". W przyszłym roku zobaczymy ją w niezatytułowanym filmie Woody'ego Allena oraz usłyszymy w dubbingu "Hotelu Transylwania 3".

Obejrzyj zwiastun filmu "Hotel Transylwania 2":

dow93ei

Podziel się opinią

Share
dow93ei
dow93ei