Trwa ładowanie...
d3f07i8

Piotr Adamczyk w obsadzie serialu "Imię róży"

Piotr Adamczyk dołączył do obsady ośmioodcinkowego serialu "Imię róży" realizowanego w Rzymie m.in. w historycznym Cinecittà Studios. Wirtualna Polska dowiedziała się, że aktor wcieli się w rolę mnicha Severinusa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na potrzeby roli Adamczyk zapuścił brodę
Na potrzeby roli Adamczyk zapuścił brodę (East News)
d3f07i8

Jak podaje "Variety" główne role w serialu zagrają John Torturro i Rupert Everett. Turturro wcieli się w XIV-wiecznego mnicha franciszkańskiego, prowadzącego śledztwo w sprawie morderstw, natomiast Everett będzie inkwizytorem Bernardem Gui. W adaptacji potwierdzono także udział m.in. Sebastiana Kocha ("Życie na podsłuchu") i Richarda Sammela ("Bękarty wojny"). Piotr Adamczyk wcieli się w rolę mnicha Severiniusa. Aktor specjalnie dla roli zapuścił brodę. Obecnie jest na planie serialu w Rzymie. Zdjęcia potrwają do końca kwietnia.

Akcja będzie rozgrywać się we Włoszech w 1327 roku. Historia opowiada o Williamie z Baskerville i jego uczniu, Adso z Melk, którzy w alpejskim klasztorze ścigają seryjnego zabójcę. Budżet telewizyjnej adaptacji dzieła Umberta Eco szacuje się na ok. 32 miliony dolarów. Za kamerą serialu będzie stał Giacomo Battiato.

*Obecnie Piotra Adamczyka możemy oglądać w komedii "Narzeczony na niby" *

d3f07i8

Podziel się opinią

Share
d3f07i8
d3f07i8