Trwa ładowanie...

Piotr Stramowski - jako pitbull miłości w komedii „Narzeczony na niby”! Zobacz wideo

W komedii romantycznej "Narzeczony na niby”, która wejdzie na ekrany kin 12 stycznia w jednej z głównych ról (Szymona) zobaczymy twardziela z "Pitbull. Nowe porządki” - Piotra Stramowskiego. Gdyby Tom Hanks zamiast w Seattle cierpiał na bezsenność w Miami, wyglądałby jak on. Szymon nie sypia i ciężko pracuje, żeby spełnić marzenie swojego syna. Drzemie w nim jednak ukryte zwierzę - dla kobiety marzeń gotów jest zmienić się w pitbulla i walczyć o nią na noże. To tykająca bomba miłości, która tylko czeka na detonację.

d3dehbo
d3dehbo

"Narzeczonego na niby” pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

Na ekranie Piotrowi Stramowskiemu towarzyszyć będą najpopularniejsi aktorzy, m.in: Julia Kamińska, Sonia Bohosiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Dorota Kolak, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Mikołaja Roznerski, Krzysztof Stelmaszyk, Andrzej Grabowski, Ilona Ostrowska, Ewa Kasprzyk, Janusz Chabior, Sebastiana Karpiela-Bułecka oraz Vienio. Film wyreżyserował Bartosz Prokopowicz.

Bohaterowie filmu przekonają się czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy. A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

d3dehbo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dehbo