Trwa ładowanie...

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w kinach od 11 listopada

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w kinach od 11 listopadaŹródło: getty
d453dec
d453dec

18 maja w Warszawie padł pierwszy klaps na planie filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Druga część filmowej trylogii trafi do kin 11 listopada 2016 roku. Prezentujemy pierwsze zdjęcia oraz oficjalny opis produkcji, której pierwsza cześć zgromadziła w kinach blisko półtoramilionową publiczność.

Uznany twórca kina sensacyjnego Patryk Vega przedstawia następcę wielkiego, filmowego hitu – filmu „Pitbull. Nowe porządki”. Kontynuacja przeboju przynosi prawdziwą rewolucję w polskim odłamie tego gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” – druga część filmowej trylogii – to nie tylko kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek. W doborowej obsadzie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim, pełnym testosteronu gronie znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako dobrze znany fanom Strachu. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska,
Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska. Elektryzujące i zdeterminowane, policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady – oto właśnie – niebezpieczne kobiety.

W 2015 roku 40 proc. funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem gangów motocyklowych i mafii paliwowej, której macki sięgają dużo dalej niż można sobie wyobrazić.

d453dec

Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski), natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), śmiertelnie niebezpiecznym członkiem gangu motocyklowego, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia.

- W kinie policyjnym kobieta zawsze była uprzedmiotowiona. Nosiła teczkę z aktami za facetem, albo była podawaczem kwestii. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” stanowi pod tym względem wyjątek. Teraz to kobiety będą determinowały wydarzenia w filmie i to z punktu widzenia ich emocji zostanie poprowadzona historia. Podobnie jak w „Nowych porządkach” wszystkie sceny i dialogi są przeniesione jeden do jednego z prawdziwego życia, mówi reżyser, Patryk Vega

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w kinach od 11 listopada.

d453dec
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d453dec