Trwa ładowanie...
d1kicw1

"Pitbull. Ostatni pies": dopiero co trafił do kin, już święci triumfy

Nowy film na podstawie scenariusza i w reżyserii Władysława Pasikowskiego świetnie radzi sobie na polskim rynku. Produkcja po 8 dniach od oficjalnej premiery kinowej przyciągnęła przed wielkie ekrany już 506 441 widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pitbull. Ostatni pies
Pitbull. Ostatni pies (Materiały prasowe)
d1kicw1

Po pierwszym weekendzie wyświetlania "Pitbull. Ostatni pies" mógł pochwalić się zdobyciem zaszczytnego, pierwszego miejsca w polskim box office i imponującą liczbą 345 906 osób, które kupiły bilety na seans. Obecny, ponad półmilionowy, wynik nowego obrazu Pasikowskiego można porównać do dokonań innych wielkich hitów, które w pierwszy czwartek po premierze filmu przekroczyły pół miliona widzów, w tym: "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" (504 000 widzów), "Listy do M." (514 000 widzów) czy "Jesteś Bogiem" (622 000 widzów).

O czym opowiada produkcja?

d1kicw1

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz - prosto z Waszyngtonu - Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz - Czarna Wdowa.

Kto zagrał?

W rolach głównych widzimy "starą gwardię" bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra, czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Obsadę dopełniają: Dorota "Doda" Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora.

d1kicw1

Obraz w reżyserii Władysława Pasikowskiego i na podstawie jego scenariusza trafił do kin 15 marca 2018 roku. Oglądaliście? Jakie są wasze wrażenia?

d1kicw1

Podziel się opinią

Share

d1kicw1

d1kicw1