Trwa ładowanie...
d12t43r
Aktualności

Po "Rayu Donovanie" spotka Charlesa Mansona

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po "Rayu Donovanie" spotka Charlesa Mansona
d12t43r

Znana z serialu "Ray Donovan" Ambyr Childers dołączyła do obsady nowej produkcji telewizyjnej.

Projekt nosi tytuł "Aquarius" i powstaje dla stacji NBC. Będzie to serial dramatyczny, którego akcja inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami i rozegra się pod koniec lat 60. David Duchovny wcieli się w sierżanta policji w Los Angeles borykającego się z licznymi problemami w życiu osobistym. Policjant rozpoczyna pościg za Charlesem Mansonem, przywódcą niewielkiej sekty, która szybko rośnie w siłę i która popełnia coraz poważniejsze przestępstwa. W końcu grupa Mansona dopuszcza się brutalnych mordów na siedmiu osobach, w tym na żonie Romana Polańskiego, Sharon Tate.

W obsadzie oprócz Duchovny'ego znaleźli się jeszcze Michael McManus, David Meunier i Chris Sheffield. Teraz dołączyli do nich Ambyr Childers, która zagra uwodzicielkę współpracującą z Masonem, oraz Beau Mirchoff. Wcieli się on w Ricka Zondervana, studenta Uniwersytetu w Los Angeles, który zabiera swoją dziewczynę na narkotyczne przyjęcie w Laurel Canyon, gdzie poznaje Mansona.

d12t43r

Scenarzystą serialu jest John McNamara ("Główny podejrzany", "Profit"), który zajmie się także produkcją wraz z Duchovnym, Martym Adelsteinem i Melanie Greene.

Childers poza udziałem w serialu "Ray Donovan" ostatnio zagrała w komedii sensacyjnej "Agenci". Mirchoff natomiast ostatnio związany był z obsadą serialu "Awkward".

d12t43r

Podziel się opinią

Share

d12t43r

d12t43r