Megafon.pl
Aktualności
02-03-2017 (07:26)

Poleciały głowy. Akademia zrywa współpracę z ludźmi odpowiedzialnymi za oscarową wpadkę wszech czasów

Brian Cullinan i Martha Ruiz, managerowie w firmie PricewaterhouseCoopers, odpowiedzialni za fatalną pomyłkę w trakcie 89. gali rozdania Oscarów, nie będą już współpracować z Amerykańską Akademią Filmową.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poleciały głowy. Akademia zrywa współpracę z ludźmi odpowiedzialnymi za oscarową wpadkę wszech czasów
(East News)

Brian Cullinan i Martha Ruiz zostali odsunięci od przyszłych edycji Oscarów. Byli jedynymi osobami, które znały wyniki ostatniej edycji nagród. Tajemnicy nie zdradzili, ale w kluczowym momencie Brian Cullinan pomylił koperty z laureatami, w wyniku czego Warren Beatty i Faye Dunaway ogłosili w ostatnią niedzielę niewłaściwego zwycięzcę w kategorii "Najlepszy film". Cullinan i Ruiz nie stracili pracy w PricewaterhouseCoopers.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia pokazujące, że Brian Cullinan za kulisami oscarowej sceny był zaangażowany w nieco inne czynności niż pilnowanie kopert. Manager tweetował, mimo że tego wieczoru miał bezwzględny zakaz używania social mediów. Minutę przed feralnym zajściem Cullinan opublikował w sieci zdjęcie Emmy Stone.

Brian Cullinan East News
Podziel się

Więcej fotografii można znaleźć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej tytuł najlepszego filmu przyznali dramatowi "Moonlight" Barry'ego Jenkinsa. Warren Beatty i Faye Dunaway błędnie ogłosili, że statuetka przypadła musicalowi "La La Land". Aktorzy otrzymali kopertę z tym właśnie tytułem, ale - czego nie zauważyli - kategorią "Najlepsza aktorka".

Wiadomo również, że tegoroczna gala zanotowała najniższą oglądalność od 10 lat. Szacuje się, że transmisję oglądało 32,9 mln widzów, czyli o 13 proc. mniej niż rok temu.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.