Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Aktualności

Poleciały głowy. Akademia zrywa współpracę z ludźmi odpowiedzialnymi za oscarową wpadkę wszech czasów

Brian Cullinan i Martha Ruiz, managerowie w firmie PricewaterhouseCoopers, odpowiedzialni za fatalną pomyłkę w trakcie 89. gali rozdania Oscarów, nie będą już współpracować z Amerykańską Akademią Filmową.
Share
Poleciały głowy. Akademia zrywa współpracę z ludźmi odpowiedzialnymi za oscarową wpadkę wszech czasów
Źródło: East News
d4ha4wm

Brian Cullinan i Martha Ruiz zostali odsunięci od przyszłych edycji Oscarów. Byli jedynymi osobami, które znały wyniki ostatniej edycji nagród. Tajemnicy nie zdradzili, ale w kluczowym momencie Brian Cullinan pomylił koperty z laureatami, w wyniku czego Warren Beatty i Faye Dunaway ogłosili w ostatnią niedzielę niewłaściwego zwycięzcę w kategorii "Najlepszy film". Cullinan i Ruiz nie stracili pracy w PricewaterhouseCoopers.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia pokazujące, że Brian Cullinan za kulisami oscarowej sceny był zaangażowany w nieco inne czynności niż pilnowanie kopert. Manager tweetował, mimo że tego wieczoru miał bezwzględny zakaz używania social mediów. Minutę przed feralnym zajściem Cullinan opublikował w sieci zdjęcie Emmy Stone.

Brian Cullinan East News
Brian CullinanŹródło: East News
d4ha4wm

Przypomnijmy, że członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej tytuł najlepszego filmu przyznali dramatowi "Moonlight" Barry'ego Jenkinsa. Warren Beatty i Faye Dunaway błędnie ogłosili, że statuetka przypadła musicalowi "La La Land". Aktorzy otrzymali kopertę z tym właśnie tytułem, ale - czego nie zauważyli - kategorią "Najlepsza aktorka".

Wiadomo również, że tegoroczna gala zanotowała najniższą oglądalność od 10 lat. Szacuje się, że transmisję oglądało 32,9 mln widzów, czyli o 13 proc. mniej niż rok temu.

d4ha4wm

Podziel się opinią

Share
d4ha4wm
d4ha4wm