Trwa ładowanie...

Polska premiera filmu "The Hurt Locker" na płytach DVD

Polska premiera filmu "The Hurt Locker" na płytach DVDŹródło: Kino Świat
dm874gx
dm874gx

W dniu 8 lutego 2010 (poniedziałek) swoja oficjalną, polską premierę będzie miał film w reżyserii Kathryn Bigelow *"The Hurt Locker. W pułapce wojny". Tego dnia tytuł pojawi się we wszystkich polskich wypożyczalniach płyt dvd.*

Dokładnie tydzień później, w poniedziałek 15 lutego film pojawi się w sprzedaży detalicznej. Będzie do kupienia we wszystkich dobrych sklepach płytowych w cenie sugerowanej 39.9 PLN.

"The Hurt Locker. W pułapce wojny" jest jednym z najbardziej utytułowanych filmów ostatniego sezonu. Obraz Kathryn Bigelow został nominowany w 9 kategoriach to tegorocznych Oscarów, w tym w kilku najważniejszych kategoriach: najlepszy film, najlepsza reżyseria, najlepszy scenariusz i najlepsza aktor (rola pierwszoplanowa), najlepsze zdjęcia, najlepsza muzyka.

dm874gx

Film otrzymał także 3 nominacje do Złotych Globów 2010 w kategoriach: najlepszy dramat, najlepsza reżyseria i najlepszy scenariusz. Był także nominowany do Złotych Lwów na festiwalu filmowym w Wenecji, gdzie ponadto zdobył pięć innych wyróżnień.

"The Hurt Locker. W pułapce wojny" jest ponadto laureatem ponad 250 nagród i nominacji wśród stowarzyszeń krytyków filmowych na całym świecie.

Akcja filmu Kathryn Bigelow, autorki takich obrazów jak „Na fali”, „Dziwne dni” czy „Przekleństwo wyspy”, dzieje się w Iraku i opowiada o dokonaniach elitarnej jednostki saperów.

W filmie wystąpili Jeremy Renner, Anthony Mackie, Guy Pearce, Ralph Fiennes, Brian Geraghty.

dm874gx

James (Jeremy Renner)obejmuje dowództwo nad oddziałem wykwalifikowanych specjalistów w czasie trwania poważnego konfliktu. Zaskakuje swoich podwładnych decyzjami, które sprawiają, że wydaje się, że śmierć jest mu obojętna. W czasie gdy żołnierze próbują okiełznać swojego nieprzewidywalnego dowódcę, irackie miasto, w okolicach którego stacjonują, pogrąża się w chaosie.

Zobacz także:

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

SŁYNNA POLKA NAGUSIEŃKO ]( http://film.wp.pl/pawlakowna-o-zlotym-sercu-6025283556319873g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

dm874gx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm874gx