Trwa ładowanie...

Polski Box Office: Horror lepszy od Janosika

Polski Box Office: Horror lepszy od JanosikaŹródło: Warner Bros.
d1w5w0j
d1w5w0j

Horror "Oszukać przeznaczenie 4 3D" zajął pierwsze miejsce w najnowszym zestawieniu polskiego box office'u, tym samym pokonując m.in. "Janosika" Agnieszki Holland.

W ostatni weekend "Oszukać przeznaczenie 4" obejrzało 145 309 polskich widzów. Film jest nowością w zestawieniu i od razu znalazł się na pierwszym miejscu. W ostatni weekend łącznie do kin poszło 384 451 Polaków.

Nick wraz z grupą przyjaciół wyrusza na tor, aby śledzić weekendowe wyścigi samochodowe. Nagle dochodzi do przerażającego wypadku – samochód wyścigowy uderza w widownię z prędkością 180 km/h. Rozmiary masakry przekraczają wszelkie wyobrażenie – ludzkie ciała rozdarte na strzępy, głowy odcinane płonącymi kołami, potężne eksplozje i w końcu katastrofa, kiedy cały stadion wali się na głowy tych, którzy przeżyli.

Na drugim miejscu znalazł się film "Miłość na wybiegu", którego obejrzało w weekend 49 266 widzów. Trzecie miejsce należy do "Załogi G" - 45 022 widzów.

d1w5w0j

Pierwszą nowością zeszłego weekendu była komedia romantyczna *"Brzydka Prawda""Brzydka Prawda"*. Film obejrzało 38 775 widzów, co dało mu czwartą pozycję.

**

Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

Zaskakująco niską, bo dopiero piątą pozycję zajęła inna nowość - *"Janosik""Janosik"* Agnieszki Holland. Film pretendował do hitu weekendu, podczas gdy jedynie 35 115 Polaków zobaczyło owy film.

d1w5w0j

Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga uciec Tomaszowi, a tamten w podzięce daje ojcu Janosika pieniądze na wykup syna z cesarskiego wojska.

d1w5w0j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w5w0j