Trwa ładowanie...

Polski Box Office: ''Listy do M.'' wciąż niedoścignione

Share
Polski Box Office: ''Listy do M.'' wciąż niedoścignioneŹródło: ITI Cinema
d3lbhgc

Wszystko wskazuje na to, że "Listy do M." staną się wkrótce najbardziej kasowym i najpopularniejszym filmem w polskich kinach. Polska produkcja wydaje się nie tracić na popularności i konsekwentnie gromadzi przed ekranami setki tysięcy widzów.

Jedynym filmem, któremu do tej pory udało się na moment zdetronizować komedię romantyczną była pierwsza część ostatniej odsłony Sagi "Zmierzch", która w premierowy listopadowy weekend wskoczyła na pierwsze miejsce podium. Obecnie jednak, musiała ustąpić zarówno naszpikowanej polskimi gwiazdkami produkcji oraz animowanemu musicalowi o pingwinach.

W kontynuacji przebojowej animacji o pingwinach widzowie znów mogą oglądać bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkają się ze stepującym Mambo (Elijah Wood), miłością jego życia Glorią (Pink) i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace'em (Robin Williams). Niestety na bohaterów filmu czyhają nowe zagrożenia i aby ocaleć, wszystkie pingwiny będą musiały współpracować i tańczyć. "Happy Feet 2" obejrzało jak dotąd 55 049 widzów co pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca w aktualnym notowaniu polskiego box office'u.

Drugą nowością w zestawieniu jest futurystyczny dreszczowiec "Wyścig z czasem". Akcja filmu rozgrywa się w społeczeństwie, w którym problem starości został zlikwidowany. Ludzie mogą zachować wieczną młodość pod warunkiem regularnego opłacania "abonamentu na życie". W wieku 25 lat zegar biologiczny przestaje tykać, a mieszkańcom naszej planety pozostaje dokładnie rok życia. Czas ten można oczywiście wydłużyć, ale warunkiem jest sprawne dysponowanie i handlowanie minutami i godzinami. Tę dość nietypową wizję przyszłości w reżyserii Andrew Niccola, postanowiło obejrzeć 32 783 widzów.


Trzecim i ostatnim debiutantem w zestawieniu jest komedia "Jak ona to robi?". W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson gwiazda „Seksu w wielkim mieście” (Sarah Jessica Parker) wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą w biznesie. Gdy jej klientem zostanie uwodzicielski Jack Abelhammer (Pierce Brosnan), Kate przyjdzie zmierzyć się z pokusą wielkich pieniędzy i jeszcze większych namiętności, kosztem szczęścia u boku dobrodusznego męża (Greg Kinnear). Produkcję, która zamyka pierwszą dziesiątkę najpopularniejszych filmów nad Wisłą, obejrzało jak dotąd 11 767 osób.

TOP 10 aktualnego notowania polskiego box office'u zachęciło do odwiedzenia multipleksów 11 767 widzów.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d3lbhgc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lbhgc