Trwa ładowanie...

Polski Box Office: "Randka w ciemno" dogania "Avatar"

Share
Polski Box Office: "Randka w ciemno" dogania "Avatar"Źródło: Kino Świat
dbx1fuu

Siódmy tydzień z rzędu "Avatar" znalazł się na pierwszym miejscu polskiego box office'u. Na drugiej pozycji polska produkcja - "Randka w ciemno".

W ostatni weekend film Jamesa Camerona pt. *"Avatar""Avatar"* obejrzało w polskich kinach 138 702 osób. Łącznie obraz zobaczyło już ponad 2,7 miliona Polaków!

Jake trafia na Pandorę: planetę zamieszkiwaną przez Na'vi – człekopodobna rasę, która według ludzi żyje na prymitywnym poziomie, a w rzeczywistości jest dużo bardziej zaawansowana. Wysokie na dziesięć stóp, pokryte niebieską skórą Na'vi żyją w swoim świecie w zgodzie z naturą zachowaną w nienaruszonym stanie. Niestety ludzie poszukujący na terenie Pandory cennych minerałów zagrażają egzystencji Na'vi.

dbx1fuu

TOP 10 POLSKIEGO NOTOWANIA LISTY BOX OFFICETOP 10 POLSKIEGO NOTOWANIA LISTY BOX OFFICE

Pierwszą z nowości, która znalazła się w zestawieniu na miejscu drugim jest polska komedia "Randka w ciemno". Film zobaczyło 130 834 widzów.

„Randka w ciemno” to pełna emocji i humoru historia Majki, próbującej odnaleźć się po burzliwym związku ze starszym od siebie mężczyzną. Nie brakuje jej także innych miłosnych perypetii. Film zrealizowano z dużym rozmachem. Zdjęcia kręcone były między innymi na Lazurowym Wybrzeżu i w Londynie.

W wyniku szalonego zakładu z kumplami, Karol (Borys Szyc) decyduje się na udział w popularnym programie telewizyjnym „Randka w ciemno”. Nie podejrzewa, że tym samym pakuje się na pierwszą linię frontu wojny żeńsko-męskiej, na której trup ściele się gęsto, a obie płcie imają się wszelkich sposobów, żeby przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę.

dbx1fuu

Drugą i ostatnią nowością jest pierwsza część "Toy Story" w wersji 3D. Film zadebiutował na miejscu dziesiątym i zgromadził 12 975 widzów.

Bohaterami filmu z 1995 roku są zabawki z dziecięcego pokoju. Zabawki, które ożywają, gdy tylko ludzie odwrócą od nich wzrok. Zabawki ze swoim życiem i problemami niezwykle przypominają ludzi. Nie tylko mówią, myślą i czują, ale tak samo się kłócą, śmieją, boją, są zazdrosne, oszukują i romansują, czy wręcz mają kłopoty z tożsamością.

Łącznie do kin w ostatni weekend poszło 509 658 Polaków.

Zobacz także:

dbx1fuu

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

SŁYNNA POLKA NAGUSIEŃKO ]( http://film.wp.pl/pawlakowna-o-zlotym-sercu-6025283556319873g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g ) **

dbx1fuu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbx1fuu
dbx1fuu