Trwa ładowanie...
d2p6v69

Pomóż uratować świat bohaterom "9" Tima Burtona

Share
Pomóż uratować świat bohaterom "9" Tima Burtona
Źródło: Monolith Films
d2p6v69

Wystartował ekstremalny Eksperyment „9”. Każdy może wziąć w nim udział i przyłączyć się do 9 laleczek z filmu "9", aby uratować świat.

W związku ze zbliżającą się premierą najnowszej produkcji Tima Burtona zatytułowanej „9” startuje projekt o tajemniczej nazwie „Eksperyment 9”. Każdy może wziąć w nim udział i przyłączyć się do powstającego właśnie nowego ruchu oporu. Uczestnicy wezmą udział w walce o ocalenie świata przed bezwzględnymi maszynami.

Chętni do współudziału w eksperymencie muszą pokonać kilka etapów selekcji wstępnej. Walka będzie ciężka, rywalizacja zacięta, więc przetrwają tylko najlepsi! Udział w eksperymencie wiąże się z ekstremalnymi wyzwaniami, takimi jak:
- lot na paralotni
- skok ze spadochronem
- ostra jazda na Wake-boardzie

Fizyczna sprawność to jednak nie wszystko. Wszyscy uczestnicy „Eksperymentu 9” będą musieli również wykazać się niezwykłymi cechami osobowości, bez których przeciwstawienie się rządowi maszyn będzie niemożliwe.

Szczegóły eksperymentu i miejsce, gdzie wszyscy zainteresowani mogą zapisać się do udziału w projekcie znajduje się pod adresem www.eksperyment9.pl.

d2p6v69

Podziel się opinią

Share
d2p6v69
d2p6v69