ycipk-30fb42

Poruszona publika na pokazie ostatniego filmu wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka. Wdowa nie kryła łez

Seans "Ukrytej gry" z udziałem twórców filmu i rodziny tragicznie zmarłego producenta na festiwalu w Gdyni wywołał sporo emocji. Poruszona widownia przez kilka minut oklaskiwała ostatnie dzieło Piotra Woźniaka-Staraka.
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak nie kryła łez po seansie filmu zmarłego męża.
Agnieszka Woźniak-Starak nie kryła łez po seansie filmu zmarłego męża. (ONS.pl)
ycipk-30fb42

W piątkowym popołudniowym pokazie “Ukrytej gry” w reżyserii Łukasza Kośmickiego uczestniczyła Agnieszka Woźniak-Starak oraz Anna i Jerzy Starakowie. Dla rodziny zmarłego producenta był to bardzo emocjonalny pokaz.

Agnieszka Woźniak-Starak nie kryła łez po pokazie filmu zmarłego męża. AKPA
Podziel się

Widzowie filmu postanowili okazać im wsparcie w postaci gromkiego aplauzu. Przez kilka minut po seansie bili oni brawo. Nie obyło się bez owacji na stojąco.
Zobacz też: Burza oklasków po pokazie ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

ycipk-30fb42

"Ukryta gra" jest thrillerem szpiegowskim rozgrywającym się w czasach zimnej wojny. Amerykański geniusz matematyki (Bill Pullman) ma stoczyć turniej szachowy z sowieckim mistrzem na terenie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Pod pozorem gry toczy się rywalizacja nuklearna.

Rodzina Staraków odwiedziła Gdynię, by zobaczyć na wielkim ekranie dzieło zmarłego Piotra. AKPA
Podziel się

Film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka bierze udział w Konkursie Głównym 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Laureatów poznamy w sobotę o godz. 19.

ycipk-30fb42
Polub WP Film

ycipk-30fb42

ycipk-30fb42
ycipk-30fb42