Trwa ładowanie...

Poruszona publika na pokazie ostatniego filmu wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka. Wdowa nie kryła łez

Seans "Ukrytej gry" z udziałem twórców filmu i rodziny tragicznie zmarłego producenta na festiwalu w Gdyni wywołał sporo emocji. Poruszona widownia przez kilka minut oklaskiwała ostatnie dzieło Piotra Woźniaka-Staraka.

Share
Poruszona publika na pokazie ostatniego filmu wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka. Wdowa nie kryła łezŹródło: ONS.pl
d22zehf

W piątkowym popołudniowym pokazie “Ukrytej gry” w reżyserii Łukasza Kośmickiego uczestniczyła Agnieszka Woźniak-Starak oraz Anna i Jerzy Starakowie. Dla rodziny zmarłego producenta był to bardzo emocjonalny pokaz.

Agnieszka Woźniak-Starak nie kryła łez po pokazie filmu zmarłego męża. AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak nie kryła łez po pokazie filmu zmarłego męża. Źródło: AKPA

Widzowie filmu postanowili okazać im wsparcie w postaci gromkiego aplauzu. Przez kilka minut po seansie bili oni brawo. Nie obyło się bez owacji na stojąco.

Zobacz też: Burza oklasków po pokazie ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

"Ukryta gra" jest thrillerem szpiegowskim rozgrywającym się w czasach zimnej wojny. Amerykański geniusz matematyki (Bill Pullman)
ma stoczyć turniej szachowy z sowieckim mistrzem na terenie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Pod pozorem gry toczy się rywalizacja nuklearna.

Rodzina Staraków odwiedziła Gdynię, by zobaczyć na wielkim ekranie dzieło zmarłego Piotra. AKPA
Rodzina Staraków odwiedziła Gdynię, by zobaczyć na wielkim ekranie dzieło zmarłego Piotra. Źródło: AKPA

Film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka bierze udział w Konkursie Głównym 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Laureatów poznamy w sobotę o godz. 19.

d22zehf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d22zehf
d22zehf