Trwa ładowanie...

''Pot i łzy'' w polskim HBO w styczniu

''Pot i łzy'' w polskim HBO w styczniu
d25w103

Serial "Pot i łzy" ("Flesh and Bone") opowiadający o zmaganiach młodej baleriny rozpoczynającej karierę w Nowym Jorku w styczniu trafi na antenę HBO. Już teraz cykl można oglądać w serwisie HBO GO.

Claire (Sarah Hay) jest ambitną, niezwykle wrażliwą i pełną niewinności baletnicą. Nie brakuje jej talentu i zapału do pracy. Jej marzenia o karierze spełniają się, gdy dziewczyna dostaje się do prestiżowej American Ballet Company w Nowym Jorku. Droga na szczyt wydaje się być wyboista i pełna wyzwań dla ciała i psychiki młodej tancerki. Tym bardziej, że świat profesjonalnego baletu wymaga największego poświęcenia. Claire musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości, a jednocześnie nie zatracić siebie.

"Pot i łzy" to serial obyczajowy mówiący, w realistyczny i pozbawiony ozdobników sposób, o świecie profesjonalnego baletu. Twórcom - z wyróżnioną trzema nagrodami Emmy Moirą Walley-Beckett ("Breaking Bad") na czele - udaje się zajrzeć za jego kulisy i pokazać jego niedoskonałości. Za reżyserię poszczególnych odcinków serialu odpowiedzialni byli m.in. David Michôd ("Królestwo zwierząt"), Alik Sakharov ("Rodzina Soprano"), Joshua Marston ("Sześć stóp pod ziemią") i Stefan Schwartz ("Dexter"). W głównych rolach występują Sarah Hay ("Czarny łabędź"), Ben Daniels ("House of Cards"), Emily Tyra ("Zakazane imperium"), Irina Dvorovenko ("Power") oraz Damon Herriman ("To właśnie seks"). Produkcja telewizji Starz składa się z ośmiu godzinnych odcinków.

d25w103
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25w103