Trwa ładowanie...
''Power Rangers'' odpowiedzią na politykę Donalda Trumpa? ''Każdy aktor reprezentuje inną narodowość i rasę. Liczy się jedność ponad podziałami'' [WIDEO]

''Power Rangers'' odpowiedzią na politykę Donalda Trumpa? ''Każdy aktor reprezentuje inną narodowość i rasę. Liczy się jedność ponad podziałami'' [WIDEO]

- Początkowo nikt nie wierzył, że „Power Rangers” przyjmie się na zachodzie, tymczasem w serialu zakochały się miliony widzów – mówił Łukasz Knap z redakcji Film WP. - Po 20 latach miałem wrażenie, że tego nie uda się wskrzesić – dodał Knap. - Film ma mieszane recenzje, ale jest to fajny łącznik pokoleń.
Share
d2i9eaw

- To jest bardzo współczesna historia, bo każdy aktor reprezentuje inną narodowość i rasę. W kontekście wydarzeń, które się teraz rozgrywają w Stanach Zjednoczonych, „Power Rangers” to film "anty-Trumpowy" – zauważył Łukasz Knap.* - W filmie liczy się jedność ponad podziałami.*

Cykl „Power Rangers”, na którym wychowało się całe pokolenie dzieciaków z lat 90., ma trafić do zupełnie nowej publiczności. Premiera filmu nastąpi 24 marca.

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

Film powstał na podstawie serialu z lat 90. i światowego fenomenu, jakim są Power Rangers. Kinowe dzieło przenosi akcję do czasów współczesnych. W filmie Naomi Scott wciela się w Różowego Rangera, Dacre Montgomery pojawia się jako Czerwony Ranger, RJ Cyler jako Niebieski Ranger, Ludi Lin gra Czarnego Rangera a wokalistka Becky G portretuje Żółtego Rangera. W obsadzie znalazła się również Elizabeth Banks, która gra złą Ritę Odrazę oraz Bryan Cranston, który jest Zordonem. Bill Hader użycza głosu mechanicznemu kompanowi tytułowych bohaterów, Alpha 5.

d2i9eaw

Scenariusz napisali Zack Stentz i Ashley Miller. Za kamerą stanął Dean Israelite. Premierę wyznaczono na 24 marca 2017 roku. Serial "Power Rangers" doczekał się ponad 800 odcinków i ponad miliarda obejrzeń na YouTube.

d2i9eaw

Podziel się opinią

Share
d2i9eaw
d2i9eaw