Trwa ładowanie...

Pożegnanie megahitu ''Listy do M. 2''. Bilety tylko za 10 zł!

Pożegnanie megahitu ''Listy do M. 2''. Bilety tylko za 10 zł!Źródło: mat. dystrybutora
dsb6qoo
dsb6qoo

Fetując doskonały wynik i powoli żegnają się z filmem w dystrybucji kinowej. Gwiazdy „Listów do M. 2”, producenci i dystrybutor obrazu dziękując Polakom za wspólny sukces, zapraszają do kin wszystkich tych, którzy „Listów” jeszcze nie widzieli oraz tych, którzy mają ochotę na ponowne spotkanie z niegrzecznym Świętym Mikołajem i spółką. Od piątku 29 stycznia do czwartku 4 lutego bilety na seans za jedyne 10 złotych!

Wyprodukowana przez TVN i dystrybuowana przez Kino Świat komedia jeszcze bardziej romantyczna – „Listy do M. 2” od ponad dwóch miesięcy bije rekordy frekwencji. Od dnia premiery – 13 listopada 2015 roku – film przyciągnął do kin ponad 2 951 000 widzów. Wynik ten dał mu miano hitu nr 1 2015 roku, 4. miejsce w TOP 10 najpopularniejszych krajowych produkcji ostatnich 25 lat i status najpopularniejszej komedii wyświetlanej w polskich kinach po 1989 roku.

W dniach 29 stycznia – 4 lutego 2016, w wybranych kinach na terenie całego kraju, startuje wielka akcja promocyjna. W jej trakcie bilety na seans „Listów do M. 2” będzie można nabyć za jedyne 10 złotych! Listę kin biorących udział w promocji zamieszczamy poniżej.

dsb6qoo

W pożegnaniu „Listów do M 2” biorą udział:
- wszystkie kina Cinema City 3D
- wszystkie kina sieci Multikino
- ICK (Iława)
- kino Moskwa (Kielce)
- kino Szarotka (Krobia)
- kino Sokół (Krosno)
- kino Wybrzeże (Kołobrzeg)
- kino Kryterium (Koszalin)
- kino Sokół (Nowy Sącz)
- kino Awangarda (Olsztyn)
- kino Tomi (Pabianice)
- kino Sybilla (Puławy)
- kino Słonko (Śrem)
- kino Delfin (Ustka)
- Cinema City Bielsko-Biała
- Cinema City Bydgoszcz
- Cinema City Gliwice
- Cinema City Punkt 44 (Katowice)
- Cinema City Silesia (Katowice)
- Cinema City Bonarka (Kraków)
- Cinema City Zakopianka (Kraków)
- Cinema City Manufaktura (Łódź)
- Cinema City Kinepolis (Poznań)
- Cinema City Ruda Śląska
- Cinema City Toruń
- Cinema City Arkadia (Warszawa)
- Cinema City Galeria Mokotów (Warszawa)
- Cinema City Promenada (Warszawa)

„Listy do M. 2” mają w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków – światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. A w niej m.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska w pierwszej od lat roli na dużym ekranie.

Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska-Żurawska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać
się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

dsb6qoo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsb6qoo