Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: „Szybcy i wściekli”, „Ted” „Pitbull” [26-03-2017]

W niedzielny wieczór w telewizji obejrzymy pierwszą część kultowego cyklu "Szybcy i wściekli", niepoprawną komedię "Ted" oraz drugi odcinek miniserialu „Rodzina KRUPP – wojna i pokój”, emitowanego na kanale Telewizji WP. Oprócz tego czeka nas przypomnienie pierwszego "Pitbulla" z Marcinem Dorocińskiem w niezapomnianej roli podkomisarza "Despero", a to tylko część atrakcji przygotowanych na 26 marca. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć tego dnia w telewizji.
Share
Źródło: AKPA
dx68ikj

„Pitbull”

Dzięki „Pitbullowi” z 2005 roku kariera Patryka Vegi i Marcina Dorocińskiego zaczęła się błyskawicznie rozwijać. Kultowy kryminał o losach podkomisarza „Despero” cieszy się niesłabnącą popularnością, którą Vega (scenariusz i reżyseria) wykorzystuje w najnowszych filmach bez udziału Dorocińskiego. Pierwszy „Pitbull” został zapamiętany jako brutalny, szczery i bezkompromisowy obraz polskiej policji, która bardzo często musi działać na granicy prawa. A czasem nawet ją przekroczyć.

„Pitbull” - Polsat 2 21:45

„Szybcy i wściekli”

Poznajcie początki jednej z najbardziej dochodowych serii filmów XXI wieku. „Szybcy i wściekli” z 2001 roku to w dalszym ciągu emocjonujące kino pełne pościgów, kaskaderskich popisów, pięknych kobiet i nieustraszonych mężczyzn. 16 lat temu pewnie mało kto się spodziewał, że Vin Diesel i Paul Walker zdołają wykreować jeden z najważniejszych duetów współczesnego kina akcji - bo tak się właśnie stało. Zapnijcie pasy i wybierzcie się na pełną wrażeń przejażdżkę w pierwszej części „Szybkich i wściekłych”.

„Szybcy i wściekli” - TVP 2 21:05

„Ted”

Mark Wahlberg jest specjalistą od kina akcji („Transformers”, „Żywioł. Deepwater Horizon”), ale kiedy trzeba, to świetnie się odnajduje w luźnych komediach. Najlepszym tego przykładem niech będzie „Ted”, w którym Wahlberg partneruje tytułowemu bohaterowi, który jest... pluszowym misiem, ożywionym przez dziecięce marzenie. Ted ma jednak niewiele wspólnego z przyjemną zabawką – nie stroni od alkoholu i marihuany oraz wysyła do firmy zabawkarskiej skargi, gdyż ta nie wyposażyła go w pewien ważny dla każdego mężczyzny element...

dx68ikj

„Ted” - TV Puls 21:00

„Rodzina KRUPP – wojna i pokój”

26 marca na kanale Telewizja WP zostanie wyemitowany drugi odcinek miniserialu „Rodzina KRUPP – wojna i pokój”. To historia tytułowej dynastii skoncentrowana na postaci Alfreda Kruppa, który jako 14-letni chłopiec musiał przejąć zarządzanie rodzinnym biznesem. Firma zbudowana na stali, broni i krwi była potęgą w Europie.

dx68ikj

„Rodzina KRUPP – wojna i pokój” - Telewizja WP 21:00

„Młodość”

Przewrotny film z gwiazdorską obsadą wyreżyserowany przez Paolo Sorrentino. Obraz nominowany do Oscara, Złotych Globów i Złotej Palmy opowiada historię słynnego kompozytora (Michael Caine), który wraz z rodziną spędza wakacje w luksusowym hotelu w Alpach. Artysta obiecał sobie przed laty, że już nigdy nie wróci do komponowania i dyrygowania, jednak nieoczekiwane spotkanie z wysłannikiem brytyjskiej Królowej zmusi go do rewizji swoich postanowień. W rolach głównych wystąpili także: Harvey Keitel, Rachel Weisz, Paul Dano i Jane Fonda.

„Młodość” - HBO 19:05

„W słusznej sprawie”

Sean Connery i Laurence Fishburne w kultowym kryminale Arne Glimchera. Do profesora prawa z Harvardu, orędownika odrzucenia kary śmieci, zwraca się z prośbą o pomoc czarnoskóry więzień, który kilka lat temu został skazany na krzesło elektryczne za bestialskie zamordowanie białego dziecka. Skazaniec przysięga, że jest niewinny i uważa całe śledztwo za sfingowane przez policję. Profesor postanawia na nowo zbadać okoliczności sprawy, ale napotyka na różne trudności, które piętrzy przed nim detektyw policji. W miarę rozwoju akcji napięcie ciągle rośnie, aż po kulminację, która powinna zaskoczyć każdego...

„W słusznej sprawie” - TVN Fabuła 00:15


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

dx68ikj

Podziel się opinią

Share
dx68ikj
dx68ikj